Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 622 | Всього зіграно: 13,185,744 | Зараз онлайн: 2 | Загальна кількість flash ігор: 2,299 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Навігація сайту

3D Ігри Онлайн

3D Fighting: Bloody Rage 2 3D Fighting: Bloody Rage 2
Ця гра перша і єдина 3D Flash гра файтінг в якому Ви можете вибирати свій власний персонаж. Грайте один проти одного або проти комп'ютера! Клавіші керування можна поміняти в самій грі.
3D Кубик Рубіка 3D Кубик Рубіка
Проста і зручна 3D версія кубика Рубіка з розмірами 2x2, 3x3, 4x4 і 5x5. Використовуємо для гри тільки мишку!
3D стрілялка (3D Shooter) 3D стрілялка (3D Shooter)
Підвищуємо свої навички стрільби. Коли з'являються цілі - намагайтеся стріляти як можна швидше! І не забудьте перезавантажити вашу зброю, коли це буде портібно.
3D фішки 3D фішки
Суть гри полягає у тому, щоб в кінцевому підсумку на полі залишилося якомога більше Ваших (білих) фішок. Управління: натискаємо лівою клавішею миші на той квадрат поля в який хочемо помістити фішку.
3D Шахи 3D Шахи
Непогана гра, якщо натиснути на фігурку на дошці, з'являться всі можливі ходи для цієї фігури, чудова 3D анімація, шкода що музики немає, а то нуднувато так сидіти грати. Управління: лівою клавішею миші натискаємо на потрібну вам фігуру.
Hellstick Hellstick
Як довго ти зможеш протриматися у пеклі? Приголомшлива гра в три-вимірному форматі, в якій тобі належить стріляти у зомбі зі свого дробовика, збирати здоров'я та боєприпаси, там, де їх можна знайти. Твоє завдання - вижити!
Robots and Aliens: Reactor Twist 3D Robots and Aliens: Reactor Twist 3D
Гра-стрілялка, де Ви воюєте з інопланетними роботами! Не дайте прибульцям дістатися до життєважливого реактора. Натискаємо на кнопку HOW TO PLAY щоб побачити кнопки управління грою.
Вбий смердючих тролів Вбий смердючих тролів
Допоможи врятувати казкове королівство, вбиваючи смердючих тролів в цій приголомшливій 3D-аркаді, якій ти виступаєш у якості відважного лицаря! Використовуй для вирішення проблем всю свою кмітливість, і не забувай, що кожний наступний рівень на puppo.com.ua буде складніше та ще цікавіше.
Вуличні війни Вуличні війни
Сьогодні, перебувати на вулиці стає все небезпечніше та небезпечніше! Різні вуличні банди не дають спокою місцевій поліції та тим більше - мешканцям навколишніх будинків. Вуличні війни та розбірки агресивних зграй за владу над територією вже перейшли всі допустимі межі. У цій 3D онлайн грі тобі необхідно взяти участь у вуличних розбірках, де виживає лише найсильніший.
Гонки 3D. Скажене Ралі Гонки 3D. Скажене Ралі
Відмінний день щоб взяти участь у скаженому онлайн ралі, та ще й у форматі 3D! Керуй своїм автомобілем Toyota Celica або Ford Focus та пройди всі п'ять треків, залишаючись першим на кожному треку. Обов'язково вводь ім'я користувача, щоб побачити свій результат у таблиці рекордів серед гонщиків зі всього світу. Управління грою: клавіші зі стрілками.