Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 1,285 | Всього зіграно: 14,757,750 | Зараз онлайн: 7 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Аркадні Ігри Онлайн

Помаранчева обкладинка 2 Помаранчева обкладинка 2
Ваше завдання захистити веселого смайлика від смертоносного дощу. Використовуйте для цього пропоновані Вам предмети. Управління грою: мишка. Оригінальна назва гри: Cover Orange 2.
Пунчо Манчо НЛО Inc. Пунчо Манчо НЛО Inc.
Знос будинків у майбутньому будуть робити за допомогою НЛО. Ви працюєте на фірмі Пунчо Манчо НЛО Inc. і тобі було поставлено завдання знести 30 будівель по всьому місту. Управління: мишка. Оригінальна назва гри: The Knocker.
Речі що літають Речі що літають
Ловимо мишкою речі що літають та отримуємо за це оцінку, спробуйте піймати якомога більше за 60 секунд. Використовуйте кругові рухи.
Рішуча Фара Рішуча Фара
Прикольна flash гра! Допоможіть дівчинці на ім'я Фара захопити площу перед самим носом у ворога. Управління грою: стрілки. Оригінальна назва: Farah's Venture.
Робот Курча Робот Курча
Допоможіть роботу курчаті дістатися до чорної діри. Управління грою: рух - стрілки, стріляти - пробіл. Оригінальна назва: Robot Chicken.
Розбий їх усіх! Розбий їх усіх!
Безкоштовна онлайн гра аркада, в якій необхідно розбивати машини й постаратися наносити їм якомога більших збитків. Отже, розганяв свій автомобіль, використовуй турбо режим, активуй Crash-мод та зроби свою справу!
Руйнівник будівель Руйнівник будівель
Звільніть світ від незаконно побудованих будинків. Зруйнуйте будівлі! Управління грою: розмахуємо важкий вантаж за допомогою мишки. Оригінальна назва гри: World Cleaner.
Свинячий грип: загальна паніка Свинячий грип: загальна паніка
Врятуйте мексиканців! Хапайте аміго мишкою та кидайте їх на карантин.
Скажений кран Скажений кран
Ви керуєте краном який повинен збирати за допомогою магніту з проїжджаючих повз вантажівок труби, коробки та інші речі, не чіпаючи при цьому звичайні автомобілі. Рух магнітом здійснюється за допомогою стрілок Вниз та у Верх, а опускається він пробілом.
Скарби моря Скарби моря
Дістаньте з морського дна три скрині зі скарбами. Переміщення здійснюється за допомогою клавіш зі стрілками. Уникайте риб, вони можуть погубити вас, вбити їх можна клавішею Z. Деякі риби безсмертні навіть для вашого пістолета. Отже, будьте обережні!