Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 1,164 | Всього зіграно: 14,757,629 | Зараз онлайн: 6 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Аркадні Ігри Онлайн

Слоник Appu в Країні Мрій Слоник Appu в Країні Мрій
Слоник Appu подорожує по країні мрій та бореться з противником, щоб перемогти його. Оригінальна назва: Appu In Dreamland. Управління: стрілки.
Супермен - Захисник Метрополіса Супермен - Захисник Метрополіса
Ваша місія полягає у наданні допомоги Супермену розбити всі метеорити, перш ніж вони потраплять в Метрополіс. За кожний пропущений метеорит, Ви будете втрачати силу. Будьте обережні, деякі метеорити зроблені з Кріптоніта та можуть бути знищені тільки з накопиченими силами. Управління: рух - стрілки, прискорення - Shift, використовувати силу - пробіл. Оригінальна назва гри: Superman - Metropolis Defender.
Трансморфери Трансморфери
Аркадна головоломка в яку можна грати онлайн. Гра має безліч рівнів, з ухилом що розвиває логіку. Вам необхідно знайти вихід з технічної лабораторії, покладаючись на свої здатності змінювати зовнішній вигляд. Трансформуйтеся у різних створінь залежно від ситуації, що склалася.
Трон Трон
Гра для двох гравців, створена за сюжетом фантастичного фільму Трон. Мета гри: мотоцикл не повинен наткнутися на світло і стіни! Управління: Гравець 1 - використовує для управління клавіші W, S, A, D, Гравець 2 - стрілки на клавіатурі.
Фруктові джунглі Фруктові джунглі
Прибулець повинен зібрати багато фруктів щоб забезпечити харчами свою планету. Пам'ятайте - не чіпайте личинки! Управління грою: пробіл - стрибати, стрілки - рух. Оригінальна назва: Fruits Jungle.
Хоробрі Їжачки Хоробрі Їжачки
Дуже прикольна розвага! Хоробрі Їжачки стрибають на трампліни і збивають барвисті повітряні кулі! Управління грою: мишка. Оригінальна назва: Hedgiz.
Черепаха-крутько Черепаха-крутько
Ваше завдання привести маленьку черепашку до мети. Управління: стрибати - пробіл, рух - ліва та права стрілки. Оригінальна назва - Rolling Turtle.
Щасливчик Чакра Щасливчик Чакра
Ця flash гра присвячена дню Святого Патріка. Спробуйте зібрати за хвилину як омога більше кам'яних рун, при цьому будьте обережні та не зачепіть сторонні предмети.