Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 155 | Всього зіграно: 14,741,149 | Зараз онлайн: 9 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Аватар Аанг Ігри Онлайн

Avatar Treetop Trouble Avatar Treetop Trouble
Сокка, брат вродливої дівчини Катару, які випадково звільнили ченця на ім'я Аватар Аанг, вирвався з полону. Він є активним борцем за свободу Народу Вогню, і зараз він повинен пройти через ліс та врятувати жителів села від вибуху греблі. Для виконання цієї місії та запобігання неприємністям, Сокка повинен стрибати по верхівках дерев, збирати бумеранги і встигнути поки не догорів шнур, що веде до бочок з вибухівкою.
Аватар Аанг Аватар Аанг
Бійка зі злісними персонажами популярного мультфільму Аватар. Чи можна виграти у цій битві? Придумайте свою систему нападу. Управління грою: мишка. Оригінальна назва гри: Avatar: The Last Airbender - Bending Battle.
Аватар Аанг: Боротьба за фортецю Аватар Аанг: Боротьба за фортецю
Онлайн гра, в якій три народності ведуть безперервну боротьбу за три фортеці. І хто зможе перемогти в цьому протистоянні? Аватар Аанг, хлопчик, якому дванадцять років у Південному Храмі Повітря, або Катару, дівча що належить народові Води? А може принц Вогню - Зуко?
Аватар. Зміїна ущелина Аватар. Зміїна ущелина
Переведи друзів Аватара (Avatar) на іншу сторону через зміїну ущелину. Переміщення здійснюється за допомогою стрілок. Стрілка вниз - руйнує блоки, клавіші 1, 2 та 3 встановлюють блоки необхідної конфігурації.
Аватар: Арена Аватар: Арена
Створіть свій власний образ популярного героя бойових мистецтв Аватар Аанг (Avatar Aang) та станьте кращим у світі воїном! Візьміть участь у турнірі проти 20 різних суперників. Бажаємо успіхів!
Аватар: Останній маг повітря. Шлях Героя Аватар: Останній маг повітря. Шлях Героя
Головний герой Аватар Аанг відправляється в дорогу щоб стати героєм. Управління грою: стрілки, пробіл, Z - атака. Оригінальна назва: Avatar: The Last Airbender. Path of a Hero.