Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 510 | Всього зіграно: 14,756,975 | Зараз онлайн: 9 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Бакуган Ігри Онлайн

Бакуган - Бій на арені Бакуган - Бій на арені
Володарем Бакуган-арени може бути тільки один, і це має бути Драго! Щоб грати онлайн, використовуй кнопки зі стрілками, щоб переміщати Драго навколо арени та спробувати витіснити ворога з арени. Натискай та утримуй клавішу пробілу для збільшення сили.
Бакуган - Підготовка до бою Бакуган - Підготовка до бою
У цій версії гри Бакуган ти можеш потренуватися кидати кульки-Бакугани і як слід підготуватися до майбутнього бою. Для початку, вибери колір кульки, далі зліва у віконці гри буде індикатор швидкості для метання кульки, лови потрібну швидкість та натискай на пробіл. Оригінальна назва гри: Bakugan Training Battle.
Бакуган проти Бен 10: Кубок Світу Бакуган проти Бен 10: Кубок Світу
Бакуган та Бен 10 (Ben10) вирішили позмагатися за Кубок Світу з футболу. Для того, щоб зробити удар вам треба вибрати для початку в який кут воріт ви будете бити, далі вибрати кут зльоту м'яча, потім вибрати на скільки ви хочете закрутити м'яч і нарешті, силу удару. Управління грою: мишка. Оригінальна назва: Bakugan Ben 10: Dunya Kupasi.
Бакуган. Кульки Бакуган. Кульки
Стріляй по кулькам разом з героєм мультика Бакуган. Кульки, які мають однаковий колір і їх виявляється більше трьох - то вони пропадають. Збий всі кульки, так, щоб залишився тільки один червоний - кулька Бакугана Драго, після чого він падає до тебе. При стрільбі на сайті puppo.com.ua, всі кульки обертаються, тому ти можеш підігнати під потрібний кут кульки, що б було зручно стріляти. Так само, можна стріляти по стінці, таким чином, від неї кульку рекошетіт.
Бакуган: Напад темної орди Бакуган: Напад темної орди
Допоможи Бакугану Драго відбитися від нападу темної орди злісних Бакуганів в цій онлайн грі стрілялці. Для того, щоб стріляти далі, натискай довше ліву кнопку мишки. Оригінальна назва гри: Bakugan - Power Assault.
Бакуган: Останній бій Бакуган: Останній бій
Відчайдушні бійці Бакуган відправляються на Вестроі щоб спробувати врятувати Всесвіт від загибелі, якому загрожує Нага. Земля вже знаходиться в хаосі, в результаті дій вірних слуг бакугана Нага. Щоб врятувати Всесвіт, є тільки один варіант - останній бій!