Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 1,249 | Всього зіграно: 12,750,049 | Зараз онлайн: 1 | Загальна кількість flash ігор: 2,289 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
 
Навігація сайту

Бакуган Ігри Онлайн

Бакуган - Бій на арені Бакуган - Бій на арені
Володарем Бакуган-арени може бути тільки один, і це має бути Драго! Щоб грати онлайн, використовуй кнопки зі стрілками, щоб переміщати Драго навколо арени та спробувати витіснити ворога з арени. Натискай та утримуй клавішу пробілу для збільшення сили.
Бакуган - Підготовка до бою Бакуган - Підготовка до бою
У цій версії гри Бакуган ти можеш потренуватися кидати кульки-Бакугани і як слід підготуватися до майбутнього бою. Для початку, вибери колір кульки, далі зліва у віконці гри буде індикатор швидкості для метання кульки, лови потрібну швидкість та натискай на пробіл. Оригінальна назва гри: Bakugan Training Battle.
Бакуган проти Бен 10: Кубок Світу Бакуган проти Бен 10: Кубок Світу
Бакуган та Бен 10 (Ben10) вирішили позмагатися за Кубок Світу з футболу. Для того, щоб зробити удар вам треба вибрати для початку в який кут воріт ви будете бити, далі вибрати кут зльоту м'яча, потім вибрати на скільки ви хочете закрутити м'яч і нарешті, силу удару. Управління грою: мишка. Оригінальна назва: Bakugan Ben 10: Dunya Kupasi.
Бакуган. Кульки Бакуган. Кульки
Стріляй по кулькам разом з героєм мультика Бакуган. Кульки, які мають однаковий колір і їх виявляється більше трьох - то вони пропадають. Збий всі кульки, так, щоб залишився тільки один червоний - кулька Бакугана Драго, після чого він падає до тебе. При стрільбі на сайті puppo.com.ua, всі кульки обертаються, тому ти можеш підігнати під потрібний кут кульки, що б було зручно стріляти. Так само, можна стріляти по стінці, таким чином, від неї кульку рекошетіт.
Бакуган: Напад темної орди Бакуган: Напад темної орди
Допоможи Бакугану Драго відбитися від нападу темної орди злісних Бакуганів в цій онлайн грі стрілялці. Для того, щоб стріляти далі, натискай довше ліву кнопку мишки. Оригінальна назва гри: Bakugan - Power Assault.
Бакуган: Останній бій Бакуган: Останній бій
Відчайдушні бійці Бакуган відправляються на Вестроі щоб спробувати врятувати Всесвіт від загибелі, якому загрожує Нага. Земля вже знаходиться в хаосі, в результаті дій вірних слуг бакугана Нага. Щоб врятувати Всесвіт, є тільки один варіант - останній бій!