Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 1,059 | Всього зіграно: 14,746,131 | Зараз онлайн: 9 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Барбі Ігри Онлайн

Барбі - День Народження Барбі - День Народження
Барбі збирається сьогодні святкувати свій День Народження, саме тому, вона повинна виглядати найкрасивішою й неповторною! Використовуйте предмети її гардеробу на сайті puppo.com.ua, які знаходяться в лівому меню ігрового поля щоб нарядити Барбі. Натискайте кнопку Hints, щоб побачити готові варіанти іменинниці Барбі, кнопку Random - щоб генерувати стиль у випадковому порядку. Натискайте Finish, коли закінчите.
Барбі - Домашні вихованці Барбі - Домашні вихованці
Нова гра для дівчаток з чарівною лялькою Барбі та її домашніми вихованцями. Натискайте курсором мишки і перетягуйте тварин, рослини, дерева та інші елементи, розставляючи їх бажаному порядку.
Барбі - Дюймовочка Барбі - Дюймовочка
На цей раз, чарівна лялька Барбі вирішила розводити квіти в своєму саду, і твоє завдання - допомогти їй створити прекрасну квіткову композицію. Оригінальна назва гри: Barbie Thumbelina.
Барбі - Казковий метелик Барбі - Казковий метелик
Барбі вирішила виглядати сьогодні як метелик! Твоє завдання, підібрати казковий наряд метелика для ляльки Барбі, використовуючи для цього мишку. Оригінальна назва гри: Barbie Butterfly.
Барбі - плаття з квітів Барбі - плаття з квітів
У Барбі сьогодні гарний настрій, і вона вирішила прикраситися свіжими польовими квітами. Оригінальна назва гри: Barbie Flower Dresses.
Барбі - Пригоди русалки Барбі - Пригоди русалки
Пориньте у чудовий підводний світ русалки Барбі! Збирайте різні предмети, уникайте небезпечних акул, вирів та медуз. Дійдіть до кінця гри і ви зможете роздрукувати свій результат. Оригінальна назва гри: Barbie in A Mermaid Tale.
Барбі йде на побачення Барбі йде на побачення
Одягни ляльку Барбі, яка сьогодні зібралася піти на побачення. Флеш гра для закоханих дівчаток! Оригінальна назва гри: Barbie Love Fashion.
Барбі на прогулянці Барбі на прогулянці
Барбі обожнює тварин, але найбільше вона любить коней. Практично кожні вихідні Barbie намагається виїжджати на прогулянку верхи. Розфарбуй цей незабутній момент її життя!
Барбі рятує диких тварин Барбі рятує диких тварин
Відома всім лялька Барбі вирушає на пошуки диких тварин - малюків панди, сніжного леопарда та білого ведмедя, щоб врятувати їх. Спочатку вибери дитинчати, потім знайди їх усіх, а після приступай до їх лікування: вияви хвороби, зменшуй температуру, а потім дай всім дитинчатам частування. Оригінальна назва гри: Barbie Wildlife Doctor.
Барбі рятує диких тварин 2 Барбі рятує диких тварин 2
Допоможіть чарівній і турботливій ляльці Барбі зцілити дитинчат диких тварин, але для початку вам необхідно їх знайти у природному для них середовищі проживання! Використовуйте мишу, щоб знайти хворих і поранених тварин! Деякі з них ховаються. Переконайтеся, що ви знайшли їх усіх! Коли ви знайшли їх, натисніть на тварин, щоб врятувати їх! Оригінальна назва гри: Barbie - WildLife Doctor 2.