Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 264 | Всього зіграно: 14,758,288 | Зараз онлайн: 5 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Batman Ігри Онлайн

Batman - Revange of Gorilla Grodd Batman - Revange of Gorilla Grodd
Чергова гра про пригоди Бетмена. На цей раз Ви переслідуєте на Бетмобілі лиходія на прізвисько Gorilla - остерігайтеся перешкод. Вперед!
Batman Brawl! Batman Brawl!
Безплатна онлайн гра, в якій Batman зі своїм вірним другом по-прізвисько Зелена Стріла готовий боксувати на рингу з найсильнішими й славетними бійцями у всьому Всесвіті та він повинен перемогти їх усіх, щоб знову врятувати світ від злих сил.
Batman: Нью-Йоркський прорив Batman: Нью-Йоркський прорив
Біжіть, стрибайте, наносите удари противникам проходячи кілометр за кілометром промислового району міста Нью-Йорк в цій нескінченній платформовій аркаді. Оригінальна назва гри: Batman Gotham City Rush.
Batman: Помста Опудала Batman: Помста Опудала
Продовження пригод Бетмена! Опудало вкрало отруйний газ із секретних лабораторій Готхема (Нью-Йорк). Ваше завдання полягає в тому, щоб допомогти Бетмена знайти газ і зловити Чучело, перш ніж все буде зруйновано. Batman: The Scarecrow's Revenge.
Бетмен. Детектор брехні Бетмен. Детектор брехні
Ви ще не всі знаєте, що Бетмен буває й іншим. Ні, він як і раніше, залишається добрим, але, від своєї неуважності може чогось не врахувати. А ваше завдання допомогти йому ці бракуючі елеметни відновити. Оригінальна назва гри: Batman - Difference Detector.
Бетмен. Зупини Джокера Бетмен. Зупини Джокера
Огидний Джокер та найбільш непримиренний ворог Бетмена заходився смітити в Готем-Сіті! Їдьте за ним на Бетмобілі й спробуйте зупинити його диявольський план, переслідуючи його на автомобілі. Ви можете забирати силу у машини Джокера щоб уповільнити його швидкість, тим самим підвищуючи потужність бетмобіля.
Бетмен. Небезпечні Бочки Горили Гродд Бетмен. Небезпечні Бочки Горили Гродд
Бетмен потребує твоєї допомоги! Горила Гродд зібрала команду бандитів щоб перешкодити Бетмену у його шляхетних заняттях. Оригінальна назва гри: Batman - Gorilla Grodd Barrels of Peril.
Бетмен. Стрибки по дахах Бетмен. Стрибки по дахах
Підійматися і біжіть по дахах Нью-Йоркського промислового району щоб зупинити банду злодіїв! Оригінальна назва гри - Batman: The Rooftop Caper.
Бетмен: Банда в місті Готем Бетмен: Банда в місті Готем
На березі річки міста Готем банда злочинців розбила свій табір і Бетмен вирушає розібратися з цією справою. Крім того, була атакована готемська лабораторія та викрадений провідний інженер-механік Віктор Лафлеуріс. Batman потребує твоєї допомоги! Пройди всі рівні цієї безкоштовної онлайн ігри виробництва студії Cartoon Network.