Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 1,902 | Всього зіграно: 14,744,507 | Зараз онлайн: 22 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Біонікл Ігри Онлайн

Bionicle - Kongu Bionicle - Kongu
Захоплююча флеш гра Bionicle - Kongu з популярних наборів конструктора LEGO. Вам належить разом з Bionicle (Біонікл) потрапити в підводний світ, повний небезпек і ворогів. Переміщається Bionicle, використовуючи балони з газом, які активуються клавішою пробіл. Твоє завдання, допомогти Bionicle зібрати необхідні йому деталі на всіх рівнях гри. І пам'ятайте, не можна торкатися стін та стикатися з підводними вихорами і зверо-роботами. Управління Bionicle: стрілки.
Bionicles Vamprah Bionicles Vamprah
Біонікл Вампрах є Макутою, який прописаний в районі Одіна. Так само, він член Братерства макути. За сюжетом цієї безкоштовної онлайн гри Bionicles Vamprah вам необхідно захистити Братерство від злих роботів. Стріляйте по противнику зі своєї зброї, уникайте відповідних пострілів та просувайтеся вперед, до перемоги!
Біонікл - Космічний бій Біонікл - Космічний бій
Безстрашний робот, персонаж Лего гри Біонікл на ім'я Копака Нува летить, щоб битися з поганими роботами у космічному просторі. І ось, на безлюдній планеті він наздогнав неприятеля. Допоможи йому перемогти у цій онлайн грі Bionicle! Керуй Биониклом так, щоб він не впав та не розбився, при цьому, тобі належить збирати поновлення та зброю. Щоб літати - використовуй стрілки вправо та вліво, а для стрільби - кнопки 9 та 0.
Біонікл - Маторо Біонікл - Маторо
Біонікл Маторо зробить все можливе для виконання своєї місії, а ти йому допоможеш в цій flash грі для хлопчиків. Подорожуй у світі Баррака, знищуй отруйні водорості, які заважають пройти сміливому Біоніклу. Коронний удар у цій flash грі для хлопчиків Біонікл - Маторо виконується за допомогою пропуску. Оригінальна назва гри: Bionicle - Matoro.