Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 785 | Всього зіграно: 14,631,425 | Зараз онлайн: 17 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Бродилки Ігри Онлайн

Стрибки по платформах Стрибки по платформах
Ви керуєте хлопчиною, який бродить по платформах та збирає фрукти. Головне - не нарватися на краба!
Тарзан: стрибки у джунглях Тарзан: стрибки у джунглях
Дуже захоплююча бродилка, де головний герой Тарзан. Бігайте по джунглях, збирайте бонуси і т.п. Тут є все те, що повинно бути у відмінній грі-бродилці!
Темні ворота Темні ворота
Флеш гра у стилі RPG. Ваш герой знаходиться в локації, у якої багато ворогів. Їх треба вбивати, але при цьому заряди енергії не нескінченні. Також для того, щоб пройти гру необхідно шукати та збирати ключі від брами.
Трансформери - Джерела енергії Трансформери - Джерела енергії
Давним-давно, на планеті Кібертрон, ведеться міжпланетна війна між двома расами роботів Трансформерів: героями автоботів на чолі з Оптімусом Праймом та злими Десептиконами під командуванням Мегатрона. Керуй Трансформерами через небезпечні катакомби планети Земля, щоб знайти первинні джерела енергії для майбутньої фінальної битви на планеті Кібертрон. Оригінальна назва гри: Transformers Prestige.
Фурімен. Служити та захищати Фурімен. Служити та захищати
Народився новий супергерой, його ім'я: Фурімен! Сьогодні йому належить боротися з бандою злодіїв під назвою Чіллі. Вони озброєні та дуже небезпечні, і його завдання - захистити місто від їх злодіянь. Управління грою: Z, C, Shift, мишка.
Хочу пиріг! Хочу пиріг!
Вам необхідно дістатися до шматка пирога, який знаходиться на самому верху. Збирайте зірочки - ними можна стріляти за допомогою кнопки ПРОБІЛ.