Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 915 | Всього зіграно: 14,631,555 | Зараз онлайн: 16 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Для дітей Ігри Онлайн

Дісней ігри - Фантастичний Світ Дісней ігри - Фантастичний Світ
Чарівний та фантастичний світ Уолта Діснея безмежний! Обирайте свій фантастичний світ, у якому ви хочете грати, і вперед! Відмінна добірка ігор з самими популярними й улюбленими героями мультфільмів від Діснея. Вам пропонується вирушити у пригоду з наступними героями: Історія іграшок (Toy Story), Тачки (Cars), Русалонька (The Little Mermaid), Феї (Tinker Bell).
Дональд: Велике морозиво Дональд: Велике морозиво
Допоможіть Дональду Даку зробити велике та саме смачне морозиво у світі! Управління грою: використовуйте мишку або пробіл для кидання кулькою морозива. Оригінальна назва гри: Donald Duck: Scoops'n Ladders.
Дотепна кішечка Дотепна кішечка
Дотепна та кумедна гра з котиками у стилі збери в лінію!
Елвін та бурундуки - Гармоніка Елвіна Елвін та бурундуки - Гармоніка Елвіна
Елвін записує нові пісні, і він потребує вашої допомоги, щоб зіграти свою партію. Досить натиснути на ліву та праву клавіші зі стрілками для переміщення гармоніки щоб підібрати правильні ноти.
Жонглювання у джунглях Жонглювання у джунглях
25 рівнів чистого задоволення зі складними прийомами жонглювання. Головоломка з великою кількістю золота.
Знайди ключ Знайди ключ
Знайдіть ключ щоб пройти на наступний рівень ...
Історія іграшок - Веселий боулінг Історія іграшок - Веселий боулінг
У грі Історія іграшок - Веселий боулінг від студії Дісней, Вам необхідно збити якомога більше кеглів, у вигляді іграшки Алієна, у верхній частині ігрового поля. Протягом всієї flash гри Ви можете міняти гравців після 10 ударів. А потім підвести підсумок змагання. Хто набрав найбільшу кількість очок - той і виграв. Оригінальна назва гри: Toy Story - Bowl-o-Rama.
Історія іграшок - Порятунок прибульців Історія іграшок - Порятунок прибульців
Ваша місія - врятувати всіх прибульців, що знаходяться в полоні у злого Зургса (Zurg's). Після того, як ви врятуєте їх усіх, вихід до порталу буде відкритий. Оригінальна назва гри: Toy Story - Operation Alien Rescue.
Квітковий душ Квітковий душ
Стріляємо квітами, збираючи три і більше однакових. Керуємо мишкою.
Кебі Кебі
З'єдную ланцюжки з кубиків однакового кольору - і вони будуть розбиватися, можеш брати їх мишкою та шпурляти у різні боки! Змагайся з гравцями з усього світу! Оригінальна назва: Kyobi.