Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 917 | Всього зіграно: 14,631,557 | Зараз онлайн: 11 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Для дітей Ігри Онлайн

Кімната дитячих іграшок Кімната дитячих іграшок
Розставляй улюблені іграшки в кімнаті на свій розсуд, наводь порядок. Управління грою: мишка. Оригінальна назва: Toy Room.
Кльове літо Кльове літо
Ця гра розрахована на тренування пам'яті. Натисніть на мапу, щоб розкрити її образ, а потім, за допомогою мишки, спробуйте знайти аналогічне зображення.
Король бульбашок Король бульбашок
Допоможіть прикольному дядькові надувати великі бульбашки жувальної гумки, при цьому підстрибуючи на кулі. Управління грою: мишка.
Корпорація Монстрів. Бу грає в хованки-лякалки Корпорація Монстрів. Бу грає в хованки-лякалки
Налякай монстрів перш, ніж вони встигнуть закрити двері! Спробуй налякати якомога більше всяких монстрів на сайті puppo.com.ua, перш ніж рівень страхометру не опуститься донизу! Страхометр розташований у правому кутку ігрового поля, і як тільки на ньому підійде до кінця червоний колір - гра буде закінчена. Щоб перемогти, пройди всі три рівні!
Корсарська гармата Корсарська гармата
Гей! Збирайте монети стріляючи по них з гармати. Проста та прикольна онлайн гра для тих, кому більше нічим скоротати час.
Країна фарб Країна фарб
Барвиста та яскрава онлайн гра з жанру фізики. Унікальна концепція і супер-захоплюючий сюжет. Як грати: Натискайте на пляму, яка так схожа на нашого героя Капітошку. Клацайте мишкою в будь-якому місці, щоб стріляти. Зберіть всі плями в одну.
Країна цукерок Країна цукерок
Проста флеш гра, в якій необхідно допомогти маленькому хлопчикові збирати цукерки, в країні, де править маленький, але дуже жадібний Демон.
Курча Чак (Chicken Chuck) Курча Чак (Chicken Chuck)
Це кінець нудного часу на фермі. Поросята і курчата знайшли нову розвагу - стрибки за допомогою мітли. Вони дійсно зійшли з розуму! Кидок виконується за допомогою клавіші: ПРОБІЛ. Встановіть свій рекорд серед гравців з усього світу!
Лило та Стіч - Бутерброди з арахісовим маслом Лило та Стіч - Бутерброди з арахісовим маслом
Цікава онлайн гра для дітей від студії Уолт Дісней. Маленькі рибки занадто малі, щоб здобути собі їжу ... вони потребують твоєї допомоги! Лило та Стіч вирішили приєднатися разом із сайтом puppo.com.ua до вирішення цієї проблеми. Кидайте рибкам бутерброди з арахісовим маслом щоб їх нагодувати. Потім пливіть назад, щоб взяти ще більше бутербродів і, звичайно, поповнити запаси кисню!
Магічне закляття Магічне закляття
Перехопіть магічне закляття злої відьми. Як? .. Та дуже просто! Необхідно вводити ці слова з клавіатури в поле, розташоване зліва унизу. Цікавий спосіб поліпшити набір тексту на швидкість та точність.