Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 1,078 | Всього зіграно: 14,036,867 | Зараз онлайн: 2 | Загальна кількість flash ігор: 2,333 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Для дітей Ігри Онлайн

Стрибаюча корова Стрибаюча корова
Використовуйте мишу, щоб стрибати та збирати в польоті подарунки, чим більше подарунків ви збираєте тим більше наберете очок, 1000 - дає вам нову ігрову корову, ви можете отримати їх до 6 штук!
Таргани Таргани
Знайдіть всіх тарганів, які зазіхнули на ваш торт. Цього ніяк не можна допустити! Для пошуків користуйтеся збільшувальним склом, щоб пройти всі рівні цієї захоплюючої гри на уважність.
Фруктова риболовля Фруктова риболовля
У гарнесенької дівчинки завдання ловити фрукти на вудку. Ловіть фрукти та закидайте їх на квітку, яка розташована зліва. Оригінальна назва гри: Fruity Mix.
Чарівна книга Грім Чарівна книга Грім
Для початку гри, виберіть свого героя - Менді або Біллі. Ваша задача, прибрати величезний безлад, перш ніж тато повернеться додому! Але якщо Ви використовуєте чарівну книгу Грим, це буде простіше простого! Але будьте обережні, помилка може створити ще більший безлад! Управління грою: клавіші зі стрілками.
Шоу дельфінів Шоу дельфінів
Незабутнє подання гарних і добрих дельфінів. Ваша мета допомогти дельфіну проскочити крізь кільця.
Щасливі мавпочки, вперед! Частина 3 Щасливі мавпочки, вперед! Частина 3
Щасливі мавпочки знову повернулися, та на цей раз - з іншого мавпочкою! За допомогою миші клацайте по об'єктах і місцях на екрані. Вирішуйте головоломки, стріляйте в різні речі та багато іншого!
Яблуня Яблуня
Зголодніли?! Настав час їсти яблука, але будьте обережні і остерігайтеся черв'яків!