Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 168 | Всього зіграно: 14,446,608 | Зараз онлайн: 8 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Для хлопчиків Ігри Онлайн

Російська армія: Товариші по зброї Російська армія: Товариші по зброї
Браузерній 3D онлайн шутер від першої особи з мультіплєєрним режимом, в якому можна грати з користувачами з усього світу і разом постріляти! Розкажіть про гру Російська армія своїм друзям, збирайте з них команду та влаштовуйте полювання на супротивників у цій нешкідливій стрілялці. Грайте на нашому сайті безкоштовно та в будь-який час!
Секретна місія. Абетка Морзе Секретна місія. Абетка Морзе
Спеціально до Дня Перемоги, який відзначається 9 травня, присвячується ця безплатна онлайн гра для хлопчиків! Настав день-Ч, і ти командир взводу піхоти - капітан Джон Доу, який висадився в Нормандії. У вашого взводу секретна місія - усунути Гітлера.
Фортеця повстанців Фортеця повстанців
Вороги народу намагаються знищити фортецю повстанців. Стріляй та знищуй їх щоб врятувати фортецю від армії поганих дядьків. Після кожної хвилі ворожих атак, займися ремонтом фортеці та купуй нову зброю для відбиття наступної атаки. Управління цією грою-стрілялкою для хлопчиків здійснюється мишкою (ЛКМ).