Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 1,067 | Всього зіграно: 14,746,139 | Зараз онлайн: 12 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Ферма Ігри Онлайн

Бджола фермер Бджола фермер
Ви - бджола фермер, ви відповідаєте за збереження врожаю чудових квітів від шкідливих паразитів. Оригінальна назва онлайн гри: Farm Bee. Управління грою: мишка.
Біг Джо. Балада Біг Джо. Балада
Прикольний Flash мультик-пісенька про життя американського фермера. Оригінальна назва: Ballad of Big Joe.
Велика ферма Велика ферма
Чергова безкоштовна гра ферма, у якій Дядечко Джордж залишив вам своє господарство, але, на жаль, велика ферма виявилася у поганому та збитковому стані. Використовуйте свої ділові навички та допомогу сусідів, родичів і друзів щоб перетворити зарослу скотарню у гарну та квітучу велику ферму.
Дивне ранчо Дивне ранчо
Затишний фермерський онлайн куточок вже скучив по дбайливому господарю. Звичайно, дідусь Джо любить свою присадибну ділянку, проте сил на підтримку її відмінного стану у нього не вистачає. Добре хоч відчайдушний внучок Том відвідав діда на літніх канікулах та взявся за облаштування ранчо.
Диво ферма Диво ферма
Аркадна онлайн гра з елементами економічної стратегії про пригоди забавного фермера. Спільними зусиллями вам належить перетворити занедбану ділянку землі у зразкову ферму.
Куряча ферма Куряча ферма
На славнозвісній курячій онлайн фермі трапилося лихо! Кури забралися на дах сараю та почали з нього стрибати вниз. Допоможіть їм успішно приземлитися на землю. Натискайте ліву кнопку миші коли наведете курсор на падаючу курку, тим самим, пом'якшуючи їй падіння. Деякі кури можуть знести яйце - натисніть на нього, щоб вилупилося пташеня, і ви отримаєте додаткові бали. Граємо безкоштовно.
Маленька ферма Маленька ферма
Використовуйте свої ділові якості та відповідні навички щоб допомогти Норману пристосуватися до фермерського життя та завантажити вантажівку овочами! Як грати онлайн: дивись меню - How To Play.
Проблеми фермера Проблеми фермера
Фермер втратив багато худоби, та тепер йому потрібен помічник, щоб допомогти йому зловити цих тварин та повернути назад на ферму. Ви можете допомогти йому?
Улюблена ферма Лізи Улюблена ферма Лізи
Ліза відкрила в собі пристрасть до милих сільськогосподарських тварин, і тепер вона піклується про них щодня. Але сьогодні, Ліза хоче зустрітися з друзями, так що вона залишає вас під опіку своїх улюблених овець та корів.
Ферма кроликів Ферма кроликів
Допоможіть дівчині на ім'я Марічка управляти її фермою кроликів! Вам належить садити та вирощувати моркву, піклуватися про кроликів, годувати й поїти їх, робити їм щеплення використовуючи ефективні вакцини від хвороб.