Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 278 | Всього зіграно: 14,758,302 | Зараз онлайн: 10 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Фіксікі Ігри Онлайн

Розфарбуй Нулика Розфарбуй Нулика
Безкоштовна онлайн розмальовка, на якій зображений Нулик. Це дуже добрий та трохи безпосередній персонаж популярного мультсеріалу для дітей Фіксікі.
Фіксік Дедус Фіксік Дедус
Розфарбуй одного з персонажів популярного мультсеріалу для дітей під назвою Фіксікі. Дедус - мудрий, дуже допитливий і досить строга персона. Він охороняє різні старовинні звичаї. Цей Фіксік, справжній довгожитель, який не дуже схожий на інших маленьких чоловічків.
Фіксікі - Збери зображення Фіксікі - Збери зображення
Збери зображення з героями науково-популярного мультфільму Фіксікі. Найголовніші персонажі цього багатосерійного шоу для дітей це Папус, Мася, Сімка та Нулик.
Фіксікі. Вгадай мелодію Фіксікі. Вгадай мелодію
Вгадай мелодію з дитячого мультсеріалу про сім'ю маленьких але дуже розумних чоловічків, яких називають Фіксікі. Увага! Щоб безкоштовно грати в цю гру онлайн - необхідно включити звук свого комп'ютера. Отже, спробуй знайти пару для кожної музичної композиції з мультика Фіксікі якомога швидше.
Фіксікі. Гра на пам'ять Фіксікі. Гра на пам'ять
Наскільки добре ви запам'ятали всіх персонажів мультиплікаційного та пізнавального серіалу Фіксікі? Ця флеш гра, в яку можна грати онлайн, зроблена для перевірки ваших знань, а так само, для розвитку й тренування зорової пам'яті.
Фіксінотки Фіксінотки
Багато дітей люблять дивитися пізнавальний мультфільм та грати в безкоштовні онлайн ігри Фіксікі, і це цілком зрозуміло! Саме ці маленькі чоловічки легко та зрозуміло розповідають про те, як влаштована й працює побутова техніка, а так само різні електронні прилади, які оточують всіх нас. Так ось, за допомогою допомогатора, Нолік та Сімка сконструювали цей простий пристрій під назвою Фіксінотки, за допомогою якого можна розвивати музичний слух і пам'ять.