Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 2,579 | Всього зіграно: 12,753,835 | Зараз онлайн: 5 | Загальна кількість flash ігор: 2,289 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
 
Навігація сайту

Фінес і Ферб Ігри Онлайн

Фінес і Ферб - Вимір Фінес і Ферб - Вимір
Відмінна новорічна онлайн гра 3D з улюбленими героями, у яку можна грати онлайн! Привіт Ферб, ти знаходишся у лабораторії Фуфелшмерца! Цікаво, куди пішов Фінес!? Тобі потрібно знайти його, поки не настав Новий рік! Натискай стрілки Вгору та Вниз або клавіші W та S, щоб рухатися вперед або назад, та стрілки Вправо / Вліво або A та D, щоб повертатися. Щоб стрибати - натискай пробіл.
Фінес і Ферб - Втекти з міста кротів Фінес і Ферб - Втекти з міста кротів
Допитлива Кендес підглядала за тим, що роблять Фінес і Ферб, а коли побачила, що вони зникли під землею вигукнула: Мамо, Фінес і Ферб бурять хід до центру Землі! ... це останнє, що вона вимовила на поверхні Землі. Допоможи героям мультфільму Фінес і Ферб зібрати алмази необхідні для ремонту Буравчика-5000 та дістатися до Кендес, яку злі кроти заточили до в'язниці!
Фінес і Ферб - Пригоди в підземному світі Фінес і Ферб - Пригоди в підземному світі
Якщо ви знаходитесь в гарному настрої для того, щоб грати, то, на цей раз онлайн гра Фінес і Ферб буде для вас справжньою насолодою! Виберіть героя, за якого ви хочете грати і пройдіть всі місії, які полягають у зборі різнобарвних куль. І пам'ятайте, у вас всього 5 життів!
Фінес і Ферб: Смертельний вимір Фінес і Ферб: Смертельний вимір
Новий шедевр у форматі Unity 3D, який створено на основі чергового фільму з відомими персонажами студії Дісней. Наші улюблені герої Фінес і Ферб відправляються в нову пригоду, де вони збирають команду з Кендіс та Перрі, щоб перемогти доктора Дуфеншмірца.
Фінес і Ферб: Техно Гольф Фінес і Ферб: Техно Гольф
Швидше візьми участь у техно гольфі, онлайн грі для двох, у якій беруть участь старі приятелі Фінес і Ферб! Для початку, вибери, як будеш грати, один або вдвох. Для управління використовуй клавіші зі стрілками та пробіл. Коли на лунку у тебе буде йти більше 5 ударів, твій хід закінчиться, а кількість ударів буде рівним 6. При відскоку м'яча від стін та предметів ти отримаєш додаткові бали.
Фінес та Ферб - Захоплена Кендіс Фінес та Ферб - Захоплена Кендіс
На Кендіс справили яскраві враження Фінес та Ферб, розсікаючи гігантські хвилі у дворі пляжного басейну. Вона теж вирішила взяти участь у змаганні з серфінгу та виграти трофей! Допоможіть Кендіс виконувати різні трюки і уникати перешкоди, щоб перемогти! Управління: стрілки, пробіл. Оригінальна назва гри: Phineas and Ferb - Cowabunga Candace.
Фінес та Ферб - Змагання з ховерборду Фінес та Ферб - Змагання з ховерборду
Покажіть найкращий результат на світовому турнірі з ховерборду разом із героями популярного діснеївського мультфільму Фінес та Ферб! Оригінальна назва гри: Phineas and Ferb - Hoverboard Tour.
Фінес та Ферб - Магнітний круїз Фінес та Ферб - Магнітний круїз
Спекотним літнім днем Фінес та Ферб думали, чим би зайнятися. Фінес запропонував відправитися в круїз, і вони вирішили побудувати на задньому дворі корабель. Щоб будувати корабель було легше, вони придумали антигравітаційний магнітний промінь, що допомагає рухати важкі металеві частини. Оригінальна назва гри: Phineas and Ferb - Magnetic cruise. Ще ігри Фінес та Ферб.
Фінес та Ферб - Перегони Фінес та Ферб - Перегони
Створюйте стиль вашого автомобіля та починайте перегони! Ви можете грати за Фінеса або за Ферба, а можете грати з друзями удвох! Оригінальна назва гри: Phineas and Ferb in the fast and the phineas.
Фінес та Ферб - Сніг? Немає проблем! Фінес та Ферб - Сніг? Немає проблем!
Відкидай сніжки, використовуючи мишку, та побудуй у дворі снігові гори! Не дозволяй доктору Дуфеншмітцу на дирижаблі наближатися занадто близько до гори і стеж за гігантськими кубами льоду. Оригінальна назва: Phineas and Ferb - S`No Problem.