Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 298 | Всього зіграно: 14,758,322 | Зараз онлайн: 6 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Фінес і Ферб Ігри Онлайн

Фінес і Ферб - Вимір Фінес і Ферб - Вимір
Відмінна новорічна онлайн гра 3D з улюбленими героями, у яку можна грати онлайн! Привіт Ферб, ти знаходишся у лабораторії Фуфелшмерца! Цікаво, куди пішов Фінес!? Тобі потрібно знайти його, поки не настав Новий рік! Натискай стрілки Вгору та Вниз або клавіші W та S, щоб рухатися вперед або назад, та стрілки Вправо / Вліво або A та D, щоб повертатися. Щоб стрибати - натискай пробіл.
Фінес і Ферб - Втекти з міста кротів Фінес і Ферб - Втекти з міста кротів
Допитлива Кендес підглядала за тим, що роблять Фінес і Ферб, а коли побачила, що вони зникли під землею вигукнула: Мамо, Фінес і Ферб бурять хід до центру Землі! ... це останнє, що вона вимовила на поверхні Землі. Допоможи героям мультфільму Фінес і Ферб зібрати алмази необхідні для ремонту Буравчика-5000 та дістатися до Кендес, яку злі кроти заточили до в'язниці!
Фінес і Ферб - Пригоди в підземному світі Фінес і Ферб - Пригоди в підземному світі
Якщо ви знаходитесь в гарному настрої для того, щоб грати, то, на цей раз онлайн гра Фінес і Ферб буде для вас справжньою насолодою! Виберіть героя, за якого ви хочете грати і пройдіть всі місії, які полягають у зборі різнобарвних куль. І пам'ятайте, у вас всього 5 життів!
Фінес і Ферб: Смертельний вимір Фінес і Ферб: Смертельний вимір
Новий шедевр у форматі Unity 3D, який створено на основі чергового фільму з відомими персонажами студії Дісней. Наші улюблені герої Фінес і Ферб відправляються в нову пригоду, де вони збирають команду з Кендіс та Перрі, щоб перемогти доктора Дуфеншмірца.
Фінес і Ферб: Техно Гольф Фінес і Ферб: Техно Гольф
Швидше візьми участь у техно гольфі, онлайн грі для двох, у якій беруть участь старі приятелі Фінес і Ферб! Для початку, вибери, як будеш грати, один або вдвох. Для управління використовуй клавіші зі стрілками та пробіл. Коли на лунку у тебе буде йти більше 5 ударів, твій хід закінчиться, а кількість ударів буде рівним 6. При відскоку м'яча від стін та предметів ти отримаєш додаткові бали.
Фінес та Ферб - Захоплена Кендіс Фінес та Ферб - Захоплена Кендіс
На Кендіс справили яскраві враження Фінес та Ферб, розсікаючи гігантські хвилі у дворі пляжного басейну. Вона теж вирішила взяти участь у змаганні з серфінгу та виграти трофей! Допоможіть Кендіс виконувати різні трюки і уникати перешкоди, щоб перемогти! Управління: стрілки, пробіл. Оригінальна назва гри: Phineas and Ferb - Cowabunga Candace.
Фінес та Ферб - Змагання з ховерборду Фінес та Ферб - Змагання з ховерборду
Покажіть найкращий результат на світовому турнірі з ховерборду разом із героями популярного діснеївського мультфільму Фінес та Ферб! Оригінальна назва гри: Phineas and Ferb - Hoverboard Tour.
Фінес та Ферб - Магнітний круїз Фінес та Ферб - Магнітний круїз
Спекотним літнім днем Фінес та Ферб думали, чим би зайнятися. Фінес запропонував відправитися в круїз, і вони вирішили побудувати на задньому дворі корабель. Щоб будувати корабель було легше, вони придумали антигравітаційний магнітний промінь, що допомагає рухати важкі металеві частини. Оригінальна назва гри: Phineas and Ferb - Magnetic cruise. Ще ігри Фінес та Ферб.
Фінес та Ферб - Перегони Фінес та Ферб - Перегони
Створюйте стиль вашого автомобіля та починайте перегони! Ви можете грати за Фінеса або за Ферба, а можете грати з друзями удвох! Оригінальна назва гри: Phineas and Ferb in the fast and the phineas.
Фінес та Ферб - Сніг? Немає проблем! Фінес та Ферб - Сніг? Немає проблем!
Відкидай сніжки, використовуючи мишку, та побудуй у дворі снігові гори! Не дозволяй доктору Дуфеншмітцу на дирижаблі наближатися занадто близько до гори і стеж за гігантськими кубами льоду. Оригінальна назва: Phineas and Ferb - S`No Problem.