Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 1,124 | Всього зіграно: 14,746,196 | Зараз онлайн: 11 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Green Lantern Ігри Онлайн

Green Lantern - Зіткнення з темним злом Green Lantern - Зіткнення з темним злом
Гра Green Lantern, в якій льотчик-випробувач Хел Джордан, який є найбільш гідним з усіх та здатний повести армію Зелених Ліхтарів на боротьбу з Параллаксом, відправився на червону планету Оа. Використовуй в цій онлайн грі всю міць кільця Green Lantern, щоб перемогти темне зло червоних ліхтарів.
Green Lantern - Сила кільця Green Lantern - Сила кільця
У цій онлайн грі ти будеш керувати одним з головних героїв коміксів та однойменного фільму Зелений Ліхтар (Green Lantern), якого звуть Кайл Райнер. Корпус Зелений Ліхтар володіє кільцем величезної сили, яке створює все, що Кайл Райнер викликає у своїй уяві. Це кільце вважається одним з найпотужніших видів зброї у Всесвіті.
Green Lantern - Смертельний лабіринт Green Lantern - Смертельний лабіринт
Безкоштовна онлайн гра, в якій Green Lantern повинен вибратися з лабіринту космічного корабля щоб врятувати Землю від повного знищення. Як грати: Знайди вихід з лабіринту, переміщай та натискай на зелені блоки. Управління грою - мишка.
Зелений Ліхтар Зелений Ліхтар
Хочеш відчути себе героєм? Тоді безкоштовна онлайн гра про супергероїв, що створена по фільму Зелений Ліхтар (Green Lantern) для тебе! Ти повинен будеш вибрати свого героя, дати йому ім'я та пройти довге навчання! Управління грою - мишка. Обирай відповідний тобі навик атаки і натискай старт битви щоб ​​виграти.
Зелений Ліхтар - Битва Шифтерів Зелений Ліхтар - Битва Шифтерів
Чергова безплатна онлайн гра Зелений ліхтар, в якій тобі необхідно підготуватися та пройти навчання перед майбутніми битвами. Покажи свою майстерність на чотирьох рівнях гри, щоб завершити навчання.
Зелений ліхтар - Комбат Зелений ліхтар - Комбат
Нова unity3d онлайн гра, створена за сюжетом фільму Зелений Ліхтар, в якій Хел Джордан із членами братства вояків, яких звуть Кіловог та Таал Сінестро продовжують захищати міжгалактичний закон. Якщо ваша воля досить сильна, ви будете використовувати ваші нові можливості в епічній фінальній битві з доктором на ім'я Гектор Хаммонд. Корпус Зелених Ліхтарів - вперед!