Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 154 | Всього зіграно: 14,741,148 | Зараз онлайн: 12 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

GTA Ігри Онлайн

GTA 4 GTA 4
Відчуй себе найкрутішим викрадачем автомобілів! Отже, в цій безкоштовній онлайн версії гри GTA 4, ти емігрував до США з неспокійної, в результаті поновлення воєнних дій, Сербії. І тепер, перед тобою стоїть нелегке завдання - вижити в абсолютно чужий тобі країні. А щоб розбагатіти, у тебе один шлях - викрадати дорогі машини!
GTA City GTA City
Це перша і безкоштовна онлайн гра ГТА, в якій ви вирушите на пошуки викраденого нахабними гангстерами маленького хлопчика. Отже, ви поліцейський детектив і вам всі карти в руки! Граємо.
GTA Gangster Life GTA Gangster Life
У цій безкоштовній онлайн версії гри GTA вам належить зануритися з головою у гангстерське життя та спробувати стати найавторитетнішим мачо кримінального світу.
GTA. Джихад в місті GTA. Джихад в місті
Онлайн версія гри GTA з ісламським ухилом. Тобі треба буде керувати машиною, в якій закладено кілька кілограмів тротилу. Необхідно буде не на словах, а на ділі виконати свій мусульманський борг! Тобі належить показати у справі свою ретельність на шляху Аллаха та здійснити Джихад. Спробуй підібратися на автомобілі якомога ближче до супротивника, щоб здійснити теракт. Але зробити це необхідно ювелірно, щоб не підірватися завчасно.
GTA. Полювання на гангстерів GTA. Полювання на гангстерів
Стань найкрутішим гангстером та завоюй повну повагу всіх навколишніх вулиць в цьому безкоштовному онлайн екшені ігри GTA. Тобі належить битися із кримінальними бандами що конкурують між собою, полювати на гангстерів, знищувати дилерів, що торгують наркотиками і підривати автомобілі марки Hummer.
ГТА Вай Сити ГТА Вай Сити
Ласкаво просимо в Vice City. Ласкаво просимо в 1980-і роки! Всі дії гри GTA Vice City відбуватимуться у 1986 році у вигаданому північноамериканському місті Вай Сити, прототипом якого є місто Маямі. Ця безкоштовна онлайн версія гри ГТА виконана в популярному жанрі квест, в якому вам доведеться вирішити масу головоломок та завершити розслідування.