Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 208 | Всього зіграно: 14,758,232 | Зараз онлайн: 12 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Гаррі Поттер Ігри Онлайн

Harry Potter: Galleon game Harry Potter: Galleon game
Пухирці стилізовані під Гаррі Потера. Граємо онлайн.
Harry Potter: вікторина Harry Potter: вікторина
Проста гра про Гаррі Поттера. У грі потрібно відповідати на питання, таким чином можна перевірити свої знання улюбленого фільму та англійської мови.
Альбус Дамблдор Альбус Дамблдор
Новинка! Анімовані пазли з одним із головних персонажів серії книг про Гаррі Поттера англійської письменниці Дж. К. Роулінг. Альбус Дамблдор був директором школи чарівництва під назвою Хогвартс.
Втеча Гаррі Потера на прізвисько Гейзібой Втеча Гаррі Потера на прізвисько Гейзібой
У цій грі ви повинні допомогти Гаррі Поттеру на прізвисько Гейзібой вийти з кімнати яка наповнена таємницями та магією. Оригінальна назва гри: Gazzyboy Harry Potter Escape.
Гаррі Поттер - Бій з Пожирачами Смерті Гаррі Поттер - Бій з Пожирачами Смерті
Гаррі Поттера, кращого учня школи чарівництва Хогвартс чекає важкий бій з Пожирачами Смерті. Допоможи йому перемогти всю цю нечисть за допомогою чарівної палички. Необхідно так само запалити магічні сфери, які знаходяться навколо, де знаходиться Гаррі Поттер.
Гаррі Поттер - Квідич Гаррі Поттер - Квідич
Квідич - спортивна гра, в яку грають, літаючи на мітлах. Жодна команда ще не змогла виграти гру в квіддіч у дракона, тому Гаррі Поттер вирішив підготуватися до Турніру Трьох Чарівників, щоб виграти кубок.
Гаррі Поттер та Дари Смерті Гаррі Поттер та Дари Смерті
Цікава версія вічного протистояння добра і зла в новій інтерпретації на мотив казочок про пригоди Гаррі Поттера.
Гаррі Поттер та Мапа Мародерів Гаррі Поттер та Мапа Мародерів
Відмінна онлайн бродилка з улюбленим героєм! Проведи Гаррі Поттера через всі рівні заплутаних лабіринтів. Збирай блоки та дорогоцінні камені, щоб заробити бали. При появі небезпек - користуйся чарівним плащем, щоб стати невидимим. Оригінальна назва гри: Harry Potter and the Marauders Map.
Гаррі Поттер: Галеон Гаррі Поттер: Галеон
Ваше завдання очистити всі ланцюжки з дорогоцінних каменів та монет. Не дозволяйте коштовним каменям досягати нижньої частини екрана, інакше ви будете вигнані з Грінготс ... Гра закінчена! Оригінальна назва гри: Harry Potter Galleon.
Пазли: Гаррі Поттер Пазли: Гаррі Поттер
Барвиста головоломка з головним героєм пригодницької серії фільмів про Гаррі Поттера, заснованому на романі Дж. К. Роулінг.