Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 1,330 | Всього зіграно: 14,746,402 | Зараз онлайн: 9 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

ХотВілс Ігри Онлайн

Пригоди в Бухті Акул Пригоди в Бухті Акул
Ласкаво просимо до Бухти Акул! Ми сподіваємося, що з цією онлайн грою та машинками Хот Вілс ви отримаєте величезне задоволення! Отже, ви опинилися за кермом приголомшливою машинки Hot Wheels і ваше завдання, піти від небезпек та втекти з Бухти Акул.
Розфарбуй ХотВілс Розфарбуй ХотВілс
Це більше, ніж просто автомобіль! Спробуй розфарбувати цю круту тачку ХотВілс. Кактуси повинні бути зелені, пісок - світло-коричневий або жовтий, сірі скелі та блакитне небо повинні допомогти виділити червону машину Hot Wheels з вогненним полум'ям на капоті. Крім того, подумай над кольором скла, коліс та радіатора.
ХотВілс - пожвавлена дорога ХотВілс - пожвавлена дорога
Допоможи своєму манекену на машинці ХотВілс прорватися крізь жваву дорогу, щоб вчасно потрапити додому! Як грати: Для початку, обери Hot Wheels манекен, який символізує рівень складності. Потім, використовуй клавіші зі стрілками, щоб проїхати на ХотВілс крізь кожну смугу перешкод. Отримуй при цьому бонуси за відмінне водіння. І не забувай - у тебе всього 3 спроби!
ХотВілс. Супер авто-трюки ХотВілс. Супер авто-трюки
Роби супер трюки на машині, на повітряній подушці та на літаку у повітрі протягом усіх рівнів цієї онлайн ігри ХотВілс та зароби найвищу кількість балів. Грай безкоштовно з улюбленими іграшками Hot Wheels на нашому сайті!