Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 1,249 | Всього зіграно: 12,750,049 | Зараз онлайн: 1 | Загальна кількість flash ігор: 2,289 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
 
Навігація сайту

ХотВілс Ігри Онлайн

Пригоди в Бухті Акул Пригоди в Бухті Акул
Ласкаво просимо до Бухти Акул! Ми сподіваємося, що з цією онлайн грою та машинками Хот Вілс ви отримаєте величезне задоволення! Отже, ви опинилися за кермом приголомшливою машинки Hot Wheels і ваше завдання, піти від небезпек та втекти з Бухти Акул.
Розфарбуй ХотВілс Розфарбуй ХотВілс
Це більше, ніж просто автомобіль! Спробуй розфарбувати цю круту тачку ХотВілс. Кактуси повинні бути зелені, пісок - світло-коричневий або жовтий, сірі скелі та блакитне небо повинні допомогти виділити червону машину Hot Wheels з вогненним полум'ям на капоті. Крім того, подумай над кольором скла, коліс та радіатора.
ХотВілс - пожвавлена дорога ХотВілс - пожвавлена дорога
Допоможи своєму манекену на машинці ХотВілс прорватися крізь жваву дорогу, щоб вчасно потрапити додому! Як грати: Для початку, обери Hot Wheels манекен, який символізує рівень складності. Потім, використовуй клавіші зі стрілками, щоб проїхати на ХотВілс крізь кожну смугу перешкод. Отримуй при цьому бонуси за відмінне водіння. І не забувай - у тебе всього 3 спроби!
ХотВілс. Супер авто-трюки ХотВілс. Супер авто-трюки
Роби супер трюки на машині, на повітряній подушці та на літаку у повітрі протягом усіх рівнів цієї онлайн ігри ХотВілс та зароби найвищу кількість балів. Грай безкоштовно з улюбленими іграшками Hot Wheels на нашому сайті!