Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 186 | Всього зіграно: 14,741,180 | Зараз онлайн: 11 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Ice Age Ігри Онлайн

Ice Age - The Meltdown Ice Age - The Meltdown
Дуже давно, в еру Льодовикового періоду, коли по землі бігали величезні мамонти та динозаври, раптово настало глобальне потепління! Але стародавні тварини і тут не розгубилися, й давай розважатися!
Ice Age - Ера динозаврів Ice Age - Ера динозаврів
Прийшов час збирати ягоди та робити невеликий запас, якщо раптом настануть погані часи. Як завжди, ми будемо грати білкою, яка дуже вертлива та стрибуча! Оригінальна назва: Ice Age - Dawn of the Dinosaurs.
Ice Age 3 - Жолуді в міхурах Ice Age 3 - Жолуді в міхурах
Скрат, один з головних персонажів мультфільму Ice Age 3, потрапив у величезну мильну бульбашку із повітрям і йому належить спливати до вершини печери та збирати по шляху жолуді у такій само оболонці. Навколо будуть зустрічатися різні пастки у вигляді бомб, так що постарайтеся не вибухнути.
Льодовиковий період Льодовиковий період
Ви - Скрат і ваше завдання шукати фрукти, так само можете знищувати ворогів що зустрілися на вашому шляху. Оригінальна назва гри: Ice Age. Управління грою: стрілки, пробіл.