Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 472 | Всього зіграно: 14,756,937 | Зараз онлайн: 6 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Комікси Ігри Онлайн

Mass Effect Спокута. Частина 2 Mass Effect Спокута. Частина 2
Продовження серії онлайн коміксів Mass Effect Спокута. Отже, життя на зеленій планеті з морями наштовхнула людство на створення космічного корабля під назвою Нормандія, який було втрачено при загадковому нападі.
Mass Effect. Еволюція Mass Effect. Еволюція
Одного разу, у 2157 році раптовий контакт з позаземною цивілізацією привів людство до першої міжзоряного війні, та можливо, останній. Вісім років тому допитливі жителі Землі відкрили щось вражаюче біля Плутона. Це виявився стародавній пристрій - ретранслятор, який дозволив людству відправитися у галактику що тече життям. Читаємо комікс створений за популярною відео-грою Мас Ефект, щоб дізнатися, що було далі.
Даркнесс та Супермен Даркнесс та Супермен
Космічний корабель, що летів з вмираючої планети Криптон, приніс із собою дитину на ім'я Кал-ел, якого знайшли та виростили Марта та Джонатан Кент, з містечка Смолвіль, штат Канзас. Під жовтим сонцем, наш Супермен, цей дивний гість з іншої планети отримував сили та можливість бути безсмертним, щоб перемогти посланника Тьми під ім'ям Даркнесс.
Масс Ефект. Спокута Масс Ефект. Спокута
Зірки рясніють життям ... та смертю. Нова ступінь розвитку людства почалася з виявлення ретранслятора недалеко від Плутона. Людство стало використовувати стародавній пристрій, щоб зробити помітним свою присутність у космосі через Mass Effect. Запрошені до Ради Цитаделі люди Землі виявилися спритнішими і адаптивними - чим налякали деякі види що довго пристосовувалися.