Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 965 | Всього зіграно: 14,741,959 | Зараз онлайн: 8 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Кунг фу Панда Ігри Онлайн

Кунг Фу Панда - Феєрверк перегони Кунг Фу Панда - Феєрверк перегони
Управляйте візком з пандою з популярного мультфільму Кунг-Фу Панда (Kung Fu Panda) за допомогою стрілок на клавіатурі вправо і вгору, а з 3-го рівня знадобиться управляти ще й пропуском, за допомогою якого можна перестрибувати через особливо довгі прірви, але для цього потрібно збирати феєрверки. Оригінальна назва гри: Kung Fu Panda - Fireworks Kart Racing.
Кунг фу Панда 2 - Пошук предметів Кунг фу Панда 2 - Пошук предметів
Знайди всі приховані предмети, які використовують герої нового мультиплікаційного фільму від студії DreamWorks Animation під назвою Кунг фу Панда 2 (Kung Fu Panda 2). Будь гранично уважний, так як час обмежено!
Кунг фу Панда. Стрибок Майстер Тигриці Кунг фу Панда. Стрибок Майстер Тигриці
Перевірте швидкість своєї реакції в цій безкоштовній онлайн грі, в якій Майстер Тигриця зі знаменитого мультфільму Кунг фу Панда повинна стрибати так довго, наскільки це можливо. Клацайте мишкою та стрибайте по китайським ліхтарям вгору, намагаючись не зупинятися, інакше флеш гра буде закінчена.
Кунг-Фу Панда Кунг-Фу Панда
Панда навчається кунг-фу з майстром Шаолінь TaiLung. Оригінальна назва гри: Kungfu Panda. Управління грою Кунг-Фу Панда: Стрілки - пересування, Пробіл - атака.
Кунг-фу Панда - Камінь, ножиці, папір Кунг-фу Панда - Камінь, ножиці, папір
Прикольна гра від творців популярного у всьому світі мультфільму Кунг-фу Панда! Вибирайте, що треба кинути - камінь, ножиці чи папір?! Оригінальна назва гри: Kung Fu Panda - Rock Paper Scissors.