Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 2,290 | Всього зіграно: 12,744,041 | Зараз онлайн: 6 | Загальна кількість flash ігор: 2,289 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
 
Навігація сайту

Літаки Ігри Онлайн

Agile Flyer Agile Flyer
Ваша мета - уникнути зіткнення з іншими літаками і вертольотами. Постарайтеся протриматися принаймні 20 секунд, якщо ви можете це зробити протягом 2 хвилин - ви геній! Управління: миша.
Spitfire: 1940 Spitfire: 1940
Команда військового винищувача потребує твоєї допомоги! Битва за Британію ось-ось почнеться, і ти був покликаний до участі в обороні Британії. Командуй людьми, налагоджуй літаки, перевіряй доповіді розвідки та відправляй свій винищувач на захист країни від загрози фашистського вторгнення.
Битва за Берлін Битва за Берлін
Мета гри полягає в тому, щоб збити якомога більше ворожих винищувачів. У вашому розпорядженні 2 види зброї. Намагайтеся не розбитися, роблячи повітряні маневри. Вперед!
Битва за Берлін 2 Битва за Берлін 2
Захоплюючі польоти на військових літаках часів Другої Світової Війни тривають. Проявіть професіоналізм та покажіть вищий пілотаж у цій небезпечній онлайн пригоді.
Бомбардування Перл Харбор Бомбардування Перл Харбор
Повторюємо події легендарного Перл Харбор. Знищуємо все на своєму шляху! Управління: літак - миша, кидання бомб - Z, стрільба по літаках - X.
Винищувальний патруль 42 Винищувальний патруль 42
Управляйте винищувачем P51 Mustang та знищуйте німецькі літаки Люфтваффе! У цій онлайн флеш грі Вас чекають 18 різних місій з можливістю всіляких удосконалень.
Винищувачі Люфтваффе. Рік 1944 Винищувачі Люфтваффе. Рік 1944
Гра стрілялка в якій ви керуєте літаком винищувачем під час Другої світової війни. Отже, йде 1944 рік, війна вирує над небом Німеччини! Покажіть, хто є кращим пілотом в небі та знищте якомога більше літаків німецького Люфтваффе!
Літаки Літаки
Ваша мета знищити ворога, стріляти в нього та оновлювати зброю. Управління: миша. Оригінальна назва гри: Aircraft.
Морська битва Морська битва
У цій грі Ви керуєте військовим літаком-розвідником. Ваше завдання знайти та знищити за допомогою торпед ворожі кораблі. Оригінальна назва гри: Naval Strike.
Нульовий відлік Нульовий відлік
Летимо на літаку по небу та за допомогою пробілу стріляємо у ворогів. Управління: стрілки.