Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 24 | Всього зіграно: 14,036,893 | Зараз онлайн: 1 | Загальна кількість flash ігор: 2,333 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Логічні Ігри Онлайн

Інспектор слова: детективна головоломка Інспектор слова: детективна головоломка
Ви виступаєте в ролі детектива у цій новій головоломці! Розгадайте таємницю слів за допомогою кольорових кодів-доказів. Чим менше часу ви виберете, тим більше очок отримаєте! Чи зможете ви пройти всі 15 рівнів щоб оволодіти досконало майстерністю Холмса.
Кіт та Елліс: Корсарські пригоди Кіт та Елліс: Корсарські пригоди
Невелика аркадна головоломка, в якій вам треба поставити три однакових елемента поруч, щоб вони зникли. Управління здійснюється за допомогою мишки.
Класичний Маджонг Класичний Маджонг
У цій логічній онлайн грі вас чекають 60 рівнів класичного Маджонг Пас'янсу. Управління грою: мишка.
Клоуни навколо Клоуни навколо
Скільки клоунів ви можете розставити в цій барвистій та божевільній грі в комбінації? Спробуйте обидва захоплюючих режими гри! Потренуйте ваші мізки в режимі головоломки.
Команда підривників Команда підривників
Ласкаво просимо до команди підривників! Ваша мета - знешкодити усі бомби терористів, та затримати осіб, відповідальних за їх встановлення.
Кості онлайн. Мікс Кості онлайн. Мікс
Нова головоломка в стилі популярної гри П'ятнашки. Твоя задача - перемістити сині кубики на місце червоних, використовуючи при цьому найменшу кількість ходів. Кості можна переміщувати в порожній простір, який знаходиться поруч, а так само, можна перестрибувати через сусідні кості.
Кубики Краш Кубики Краш
Кубики Краш - це покрокова логічно побудована стратегічна гра. Мета полягає в тому, щоб пройти всі рівні та ліквідувати всіх ваших ворогів, кидаючи кістки.
Кульки Лінії Кульки Лінії
Дуже популярна онлайн гра серед любителів інтерактивних головоломок з кульками. Прості правила, класична сітка, та графіка, не напружує очі, успішно реалізовані в цій онлайн версії. Вибудовуй лінії з п'яти й більше елементів одного кольору. Як тільки лінія буде укомплектована необхідною кількістю куль, вона зникне. Пам'ятай, після кожного ходу на ігровому полі з'являється три нові кульки.
Парові роботи Парові роботи
Гравці зі всього світу та новий пакет рівнів чудової онлайн ігри чекають на тебе! Перед тобою стоїть завдання, в якому необхідно звільнити добрих роботів, залишивши їх на поверхні, і скинути роботів-злодіїв, руйнуючи дерев'яні ящики, бомби і т.д. Управління грою: ліва кнопка мишки.
Послідовність Ніндзя Послідовність Ніндзя
2D-онлайн головоломка, де ви повинні заздалегідь визначити, в якому напрямку буде рухатися ніндзя для того, щоб уникнути перешкоди кільця дракона та завершити рівень на сайті Puppo.com.ua