Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 60 | Всього зіграно: 14,036,929 | Зараз онлайн: 2 | Загальна кількість flash ігор: 2,333 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Логічні Ігри Онлайн

Професор Професор
Дайте відповідь на питання, щоб отримати максимальну кількість професорських балів! Оригінальна назва гри: Prof.
Реальна фізика Реальна фізика
Тут присутня реальна фізика ігрового світу, ви повинні допомогти людині дістатися до землі акуратно видаляючи блоки під ним. Виглядає дуже просто, але насправді це складно. Управління: миша.
Риба! Давайте стрибати! Риба! Давайте стрибати!
Онлайн гра-головоломка про стрибки риб. Мета полягає в чіткому пересуванні рибок. Управління: мишка.
Робінсон Готель Робінсон Готель
Ви - міс Кеті, менеджер готелю Робінсон. Ваша мета полягає в тому, щоб кожен день задовольняти потребам ваших клієнтів. Управління: миша.
Світ фантазії Світ фантазії
Мешканці барвистого світу фантазії чекають від Вас допомоги в будівництві міста. Для цього вам потрібні дорогоцінні камені та золото. Ви можете придбати їх за помахом чарівної палички, роблячи ланцюг сфер одного кольору. Розмір гри: 5,96 Мб.
Смертельне слово Смертельне слово
Захистіть храм простим заклинанням від вторгнення армії ніндзя. Вводьте слово DOG щоб вбити ворогів, так само 1,2,3 для використання супер зброї. Більш детальна інструкція знаходиться в грі.
Снігова різниця Снігова різниця
Знайдіть усі відмінності в цій засніженій онлайн грі!
Снігові загадки Снігові загадки
Оригінальна онлайн-головоломка нагадує ігри відомих та популярних жанрів тетріс та маджонг. У цій грі вам належить ловити чарівні крижинки, які падають з неба, та складати з них фігури екзотичних тварин, щоб звільнити їх з в'язниці.
Снігові загадки 2 Снігові загадки 2
У цій онлайн грі необхідно буде пройти 10 яскравих ігрових світів та заповнити чарівними крижинками величезну кількість мозаїк у формі різних тварин. Вирішити це завдання буде не так легко, тому використовуйте бонуси та запрошуйте на допомогу мешканців морських глибин.
Спа-салон Спа-салон
Подобається розслаблятися у спа-салонах? Тоді ця гра для Вас! Флеш гра в стилі пошуку предметів. Оригінальна назва гри: Spa Escape.