Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 24 | Всього зіграно: 14,036,893 | Зараз онлайн: 2 | Загальна кількість flash ігор: 2,333 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Логічні Ігри Онлайн

Урок географії - Центральна Африка Урок географії - Центральна Африка
Черговий урок географії в якому вам належить перевірити свої знання про країни африканського континенту.
Фабрика магії Фабрика магії
Онлайн гра з жанру пошуку відмінностей. Знайди відмінності на картинках. Різні рівні складності.
Фішдом 2 Онлайн Фішдом 2 Онлайн
Приєднуйся до компанії шанувальників гри Фишдом, та ти переконаєшся, що аквадизайн - дуже цікаве заняття! У цій онлайн грі є три базових режими: Водна ферма, Морський оазис і Палац Тритона, та бонус - Море тиші, а так само, величезна кількість додаткових акваріумів. У грі Фішдом 2 Онлайн тобі належить дістатися до них, але для цього необхідно отримати три золоті кубка.
Фруктові блоки Фруктові блоки
Створіть блок, виділяючи по 2 однакових кольори по горизонталі або вертикалі, так щоб ці кольори знаходилися навпроти один одного, всі ув'язнені мініблокі між ними - будуть видалені. Змагаємося!
Хрестики - нулики Хрестики - нулики
У грі передбачено 2 рівня складності: легкий та важкий. Так само ведеться рахунок гри: хто більше виграв. Шкода, не передбачена гра удвох за одним комп'ютером. Управління: вказуєте мишкою на той квадрат, куди хочете поставити хрестик.
Хуліган Робін Хуліган Робін
Допоможіть Робіну знайти для королівства морквину та золото! За допомогою миші виберіть 3 розбіжності на сторінці, 1 на панелі управління. Знайдіть їх швидко та отримайте бонус за час! Відмінна можливість протестувати свої знання з англійської мови!
Шлях до далекої планети Шлях до далекої планети
Оригінальна гра головоломка, в якій потрібно вказати точний шлях, щоб дістатися на космічній ракеті до далекої планети. Щоб грати, використовуй мишу або кнопки зі стрілками для напряму ракети. Після того, як ти вкажеш шлях, твоя ракета почне рухатися до наступної позначки на карті. Ця безплатна онлайн гра вразить тебе своєю простотою та в той же час, захоплюючим геймплеєм.
Шлях до новорічних подарунків Шлях до новорічних подарунків
Захоплююча новорічна головоломка! Допоможіть Діду Морозу збирати подарунки для гарних дітей! Як швидко ви зможете пройти усі 20 рівнів? Використовуйте клавіші w, a, s, d для переміщення, мишкою прокладайте шлях зі снігу. Хай щастить!
Яйця динозавра Яйця динозавра
Flash гра створена для розвитку зорової пам'яті. Мета гри полягає у видаленні всіх яєць протягом певного часу. Оригінальна назва гри: Dinosaur Egg.