Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 1,249 | Всього зіграно: 12,750,049 | Зараз онлайн: 1 | Загальна кількість flash ігор: 2,289 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
 
Навігація сайту

Логічні Ігри Онлайн

Fishonix Fishonix
Необхідно відрубувати частки прямокутного зображення поки у Вас не залишиться менше 20% від первісної площі. Частина зображення зникне лише тоді, коли на ньому немає рухомих риб.
Lali Dama Lali Dama
Чи дійсно Ви - спадкоємець Lali Dama? Ви можете знайти предмети, які він мав у минулому житті? Для пошуків використовуйте мишку.
Автосервіс Автосервіс
Ваша машина практично готова після ремонту в найкращому автосервісі вашого міста, залишилося тільки прикрутити колеса. Але їх ще потрібно знайти. Управління: шукаємо мишкою по тих місцях, де може знаходитися колесо, знаходимо і підносимо до машини.
Алгоритм Кубіка Рубіка Алгоритм Кубіка Рубіка
Проста і зручна тривимірна версія Кубіка Рубіка з розмірами 2x2, 3x3, 4x4 і 5x5. Є можливість настроювати кольори сторін та швидкість обертання. Оригінальна назва гри: 3D Cube Assembler.
Арт-експерт Арт-експерт
У цій грі вам необхідно знайти 8 відмінностей в 7 картинах. Управління - мишка.
Артефакт Ікс Артефакт Ікс
НЛО? Непоясненні явища? Так, Ви можете безумовно позначити цю гру як - Ікс. Знайдіть приховані об'єкти, визначте розходження, і розгадайте таємницю НЛО. Оригінальна назва гри: Artifact X.
Бамбукові труби Бамбукові труби
Божевільна, прикольна та захоплююча гра-головоломка, від якої неможливо відірватися! Збери бамбукові труби разом, щоб виграти багато очок, та не забувай про ліміт часу!
Божевільний Кубік-рубік Божевільний Кубік-рубік
Проста, але дуже захоплююча ігруха! Перед вами куб і ваше завдання поєднати два однакові за кольором квадратика, але робити це треба так, щоб все зійшлося, якщо не вийшло - не біда, там є кнопка Clear.
Великодні яйця Великодні яйця
Знайди 7 великодніх яєць захованих у лісі.
Вікторина-лабораторія Вікторина-лабораторія
Гра-вікторина, в якій ви можете перевірити свої знання або дізнатися щось нове! Щось типу телепередачі Поле Чудес, але англійською мовою.