Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 1,023 | Всього зіграно: 14,746,095 | Зараз онлайн: 16 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Логічні Ігри Онлайн

Fishonix Fishonix
Необхідно відрубувати частки прямокутного зображення поки у Вас не залишиться менше 20% від первісної площі. Частина зображення зникне лише тоді, коли на ньому немає рухомих риб.
Lali Dama Lali Dama
Чи дійсно Ви - спадкоємець Lali Dama? Ви можете знайти предмети, які він мав у минулому житті? Для пошуків використовуйте мишку.
Автосервіс Автосервіс
Ваша машина практично готова після ремонту в найкращому автосервісі вашого міста, залишилося тільки прикрутити колеса. Але їх ще потрібно знайти. Управління: шукаємо мишкою по тих місцях, де може знаходитися колесо, знаходимо і підносимо до машини.
Алгоритм Кубіка Рубіка Алгоритм Кубіка Рубіка
Проста і зручна тривимірна версія Кубіка Рубіка з розмірами 2x2, 3x3, 4x4 і 5x5. Є можливість настроювати кольори сторін та швидкість обертання. Оригінальна назва гри: 3D Cube Assembler.
Арт-експерт Арт-експерт
У цій грі вам необхідно знайти 8 відмінностей в 7 картинах. Управління - мишка.
Артефакт Ікс Артефакт Ікс
НЛО? Непоясненні явища? Так, Ви можете безумовно позначити цю гру як - Ікс. Знайдіть приховані об'єкти, визначте розходження, і розгадайте таємницю НЛО. Оригінальна назва гри: Artifact X.
Бамбукові труби Бамбукові труби
Божевільна, прикольна та захоплююча гра-головоломка, від якої неможливо відірватися! Збери бамбукові труби разом, щоб виграти багато очок, та не забувай про ліміт часу!
Божевільний Кубік-рубік Божевільний Кубік-рубік
Проста, але дуже захоплююча ігруха! Перед вами куб і ваше завдання поєднати два однакові за кольором квадратика, але робити це треба так, щоб все зійшлося, якщо не вийшло - не біда, там є кнопка Clear.
Великодні яйця Великодні яйця
Знайди 7 великодніх яєць захованих у лісі.
Вікторина-лабораторія Вікторина-лабораторія
Гра-вікторина, в якій ви можете перевірити свої знання або дізнатися щось нове! Щось типу телепередачі Поле Чудес, але англійською мовою.