Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 86 | Всього зіграно: 14,741,080 | Зараз онлайн: 10 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Looney Tunes Ігри Онлайн

Bugs Bunny - вистрибом за морквиною Bugs Bunny - вистрибом за морквиною
Вантажівка з морквою розсипала свій вантаж! Допоможи кролику Банні зібрати всю моркву! Управління: стрибати - ліва кнопка мишки, напрямок - стрілки. Оригінальна назва гри: Bugs Bunny's Hopping Carrot Hunt.
Taz - фанат футболу Taz - фанат футболу
Спробуйте перемогти з самим найбільшим рахунком, наскільки це можливо і нейтралізуйте супротивників які зустрілися на вашому шляху. Управління: стрибати - пробіл, рух - стрілки.
Ель Кабонг проти грабіжників банків Ель Кабонг проти грабіжників банків
Ель Кабонг, житель невеликого містечка на Дикому Заході вирішив відновити справедливість і покарати нахабних злодюжок. Він вирішив провчити грабіжників банків своєю улюбленою та нешкідливою на перший погляд гітарою.
Луні Тюнз - Волейбол з Хитрою качкою Луні Тюнз - Волейбол з Хитрою качкою
Граємо онлайн у волейбол з героями мультфільмів Луні Тюнз (Looney Tunes) від студії Warner Bros. Обирай кількість сетів та покажи майстер-клас! Управління грою: пересування - стрілки клавіатури, викид м'яча - пробіл, інші функції - клавіші Z, X, C, V.
Обід з персонажами Looney Tunes Обід з персонажами Looney Tunes
Настав час обіду, і деякі зі знаменитих та улюблених багатьма персонажів мультфільму Луні Тюнз потребують індивідуального харчування! Зробіть в цій онлайн грі правильні кроки, щоб допомогти героям на ім'я Багз Банні, Твіті, Марвін марсіанин і Фоггорн Леггорн доставити обід за призначенням.
Твіті - Чищення океану Твіті - Чищення океану
Наш цікавий та безстрашний герой на ім'я Твіті взявся за вирішення екологічних проблем, і тепер, йому належить очистити забруднене дно Тихого океану. Використовуй стрілки для занурення, плавання і щоб Твіті (персонаж з мультфільмів Looney Tunes) зміг дістатися до сміття, яке знаходиться на дні океану. Натискай клавіші багаторазово і Твіті буде плавати швидше. Стеж за кількістю кисню на приладі Breath-O-meter.
Тез - гарячкові танці Тез - гарячкові танці
Допоможи Тезу підібрати танцювальні рухи. Курча дає підказки, які необхідно використовувати у точності. Після третьої помилки гра закінчується. Оригінальна назва гри: Taz's Dance Fever.
Футбол з Луні Тюнз Футбол з Луні Тюнз
Сьогодні, всі персонажі анімаційного серіалу Веселі мелодії (Looney Tunes) зібралися на футбольному полі й розділилися на дві команди щоб пограти в футбол. Виберіть свого улюбленого героя і покажіть іншим друзям як треба грати в реальний футбол! Спробуйте забити кілька голів, щоб суперники зрозуміли, що ви найкращий тренер цієї команди.