Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 2,582 | Всього зіграно: 12,753,838 | Зараз онлайн: 5 | Загальна кількість flash ігор: 2,289 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
 
Навігація сайту

Лунтік Ігри Онлайн

Лунтік - Банка з варенням Лунтік - Банка з варенням
Лунтік, після вдалого приземлення з Місяця на Землю зіткнувся з масою дивовижних та смачних речей. Він як і всі діти дуже полюбив варення! Допоможи Лунтіку забрати бажану банку з малиновим варенням. Намагайся розбити замерзлі крижинки так, щоб банка впала на землю і він зміг її забрати.
Лунтік - Вивчаємо цифри Лунтік - Вивчаємо цифри
Онлайн гра для самих малих дітей, які тільки-тільки почали вивчати букви та цифри. Лунтік буде показувати тобі банки з варенням, а ти, повинен будеш відповісти, скільки банок показано. Таким чином, за допомогою Лунтіка ти зможеш вивчити і запам'ятати цифри. Хай щастить!
Лунтік - Знайди 3 відмінності Лунтік - Знайди 3 відмінності
Як відомо, наш фіолетовий друг прилетів на Землю з Місяця, і звичайно ж, любить прогулюватися вночі по галявині, особливо коли повний місяць! А тобі, доведеться розібратися в цій безкоштовній онлайн грі та знайти всі три відмінності на двох картинках з Лунтіком. Постарайся як слід зосередитися й застосувати всю свою увагу щоб помітити різницю. Знайди відмінності!
Лунтік - Знайди 5 однакових предметів Лунтік - Знайди 5 однакових предметів
Перед Лунтіком стоїть непросте завдання. Його запросив у гості коник Кузя, але в безладді втратив необхідні йому речі. Допоможи їм знайти ці предмети в нашій онлайн грі у стилі Знайди відмінності.
Лунтік - Урок з математики. Віднімання Лунтік - Урок з математики. Віднімання
Практично всі онлайн ігри Лунтік націлені на навчання та розвиток дітей. У цій черговій та безкоштовній грі малюкам належить вивчити віднімання випадкових чисел, а в якості предметів, виступатимуть банки з варенням, яке так обожнює Лунтік.
Лунтік та його друзі Лунтік та його друзі
Безкоштовна онлайн розмальовка для дітей, в якій необхідно розфарбувати Лунтік та його вірних друзів - Кузю та Бджілку. Лунтік - незвичайний малюк, який прилетів на планету Земля з Місяця. Він дуже полюбив нашу планету, особливо йому подобається відпочивати на великій помаранчевій квітці.
Лунтік. Хрестики-Нулики Лунтік. Хрестики-Нулики
Незвичайний малюк фіолетового кольору на ім'я Лунтік, який впав на Землю з Місяця, сидів на галявині та розмірковував про те, чим сьогодні зайнятися? І раптом, йому в голову прийшла чудова ідея - пограти з друзями в Хрестики-Нулики! Приєднуйся й грай онлайн разом з Лунтіком в цій безкоштовної онлайн грі.
Розфарбуй Лунтіка Розфарбуй Лунтіка
Онлайн розмальовка для дітей, в якій необхідно підібрати фарби до малюнка, на якому Лунтік знайшов галявину з грибами. Скажи, а що за гриб тут намальований? Він їстівний чи ні? Свою відповідь напиши у коментарях, які знаходяться нижче, тільки не забудь, що написати може тільки зареєстрований користувач ВКонтакті.