Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 353 | Всього зіграно: 10,545,269 | Зараз онлайн: 5 | Загальна кількість flash ігор: 2,172 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Навігація сайтуПошук
реклама реклама
Лунтік Флеш Ігри Онлайн


Лунтік - Банка з варенням Лунтік - Банка з варенням
Лунтік, після вдалого приземлення з Місяця на Землю зіткнувся з масою дивовижних та смачних речей. Він як і всі діти дуже полюбив варення! Допоможи Лунтіку забрати бажану банку з малиновим варенням. Намагайся розбити замерзлі крижинки так, щоб банка впала на землю і він зміг її забрати.
Усього грали 26,664 разів | Гра додана January 8th, 2013
Лунтік - Вивчаємо цифри Лунтік - Вивчаємо цифри
Онлайн гра для самих малих дітей, які тільки-тільки почали вивчати букви та цифри. Лунтік буде показувати тобі банки з варенням, а ти, повинен будеш відповісти, скільки банок показано. Таким чином, за допомогою Лунтіка ти зможеш вивчити і запам'ятати цифри. Хай щастить!
Усього грали 11,998 разів | Гра додана April 3rd, 2013
Лунтік - Знайди 5 однакових предметів Лунтік - Знайди 5 однакових предметів
Перед Лунтіком стоїть непросте завдання. Його запросив у гості коник Кузя, але в безладді втратив необхідні йому речі. Допоможи їм знайти ці предмети в нашій онлайн грі у стилі Знайди відмінності.
Усього грали 11,087 разів | Гра додана January 21st, 2013
Лунтік - Урок з математики. Віднімання Лунтік - Урок з математики. Віднімання
Практично всі онлайн ігри Лунтік націлені на навчання та розвиток дітей. У цій черговій та безкоштовній грі малюкам належить вивчити віднімання випадкових чисел, а в якості предметів, виступатимуть банки з варенням, яке так обожнює Лунтік.
Усього грали 10,683 разів | Гра додана April 7th, 2013
Лунтік та його друзі Лунтік та його друзі
Безкоштовна онлайн розмальовка для дітей, в якій необхідно розфарбувати Лунтік та його вірних друзів - Кузю та Бджілку. Лунтік - незвичайний малюк, який прилетів на планету Земля з Місяця. Він дуже полюбив нашу планету, особливо йому подобається відпочивати на великій помаранчевій квітці.
Усього грали 4,888 разів | Гра додана October 2nd, 2013
Розфарбуй Лунтіка Розфарбуй Лунтіка
Онлайн розмальовка для дітей, в якій необхідно підібрати фарби до малюнка, на якому Лунтік знайшов галявину з грибами. Скажи, а що за гриб тут намальований? Він їстівний чи ні? Свою відповідь напиши у коментарях, які знаходяться нижче, тільки не забудь, що написати може тільки зареєстрований користувач ВКонтакті.
Усього грали 10,536 разів | Гра додана January 8th, 2013