Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 597 | Всього зіграно: 12,751,853 | Зараз онлайн: 6 | Загальна кількість flash ігор: 2,289 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
 
Навігація сайту

Мадагаскар Ігри Онлайн

Madagascar: Feeding Time Madagascar: Feeding Time
Весела мавпочка з мультфільму Мадагаскар дуже зголодніла. І ось, вона вирішила відправитися в непрохідні джунглі, щоб поїсти банани. Допоможіть їй в цій важкій та дуже небезпечній справі. Уникайте інших тварин, які теж вирушили в джунглі у пошуках їжі!
Збери Мадагаскар 3 Збери Мадагаскар 3
Спробуй зібрати всі частини оригінальної картинки з нового мультфільму Мадагаскар 3, який вийшов недавно в прокат, та ще й в 3D! Наш сайт намагається якомога частіше дивувати вас новими, веселими і захоплювальними іграми, особливо якщо вони присвячені героям мультику Мадагаскар. Кожна частина картинки має своє місце розташування, й ваше завдання - знайти його та розмістити там обраний фрагмент.
Мадагаскар 2 - Втеча до Африки Мадагаскар 2 - Втеча до Африки
Чергова та безкоштовна онлайн гра Мадагаскар, тільки вже - 2 частина, в якій необхідно допомогти Алексу та Марті з цього мультфільму занурити всі речі до літака, щоб втекти до Африки. Навантаження відбувається майже так само, як і в аеропорту міста Нью-Йорк. На навантажувальній стрічці рухаються речі звірів, а Марті повинен перекинути їх на підйомну стрічку до літака. Вперед!
Мадагаскар: Жирафа Мелман Мадагаскар: Жирафа Мелман
Жирафа Мелман з мультфільму Мадагаскар вирішив поїсти. Спрямовуйте його голову та довгу шию до смачних яблук, які злітають у повітря. Намагайтеся, щоб Мелман не їв комах, тому що йому від них стане погано! Оригінальна назва гри: Madagascar: Melman's Pain in the Neck.
Мадагаскар: Кокоси для Марті Мадагаскар: Кокоси для Марті
Використовуйте мишу, щоб кидати яблука по кокосу, намагаючись їх збити, і тим самим, нагодувати зголоднілого Марті. Підказка: щоб отримати додаткові яблука - стріляй на звірів, які час від часу визирають із-за пальм. Оригінальна назва гри: Madagascar: Marty's Coconut Shootout.
Пінгвіни з Мадагаскару 2 Пінгвіни з Мадагаскару 2
Допоможіть Пінгвіну Шкіперу та його друзям дістатися до літака, щоб відремонтувати його і зробити втечу до Африки. Для цього необхідно, щоб на їх шляху в цій безкоштовній флеш версії гри не було ніяких перешкод та Пінгвіни Мадагаскару 2 змогли просуватися вперед. Онлайн гра створена за оригінальним сюжетом мультфільму Madagascar 2.