Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 1,746 | Всього зіграно: 14,740,652 | Зараз онлайн: 25 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Мафія Ігри Онлайн

Карти розкриті Карти розкриті
На вулицях нашого міста з'явилася конкуруюча мафіозна сім'я, яка вирішила прибрати до своїх рук весь бізнес! Ви повинні будете боротися за вплив своєї мафії в цій гостросюжетної онлайн грі з жанру стрілялки. Відстрілюйте нахабних бандитів та заробляйте бали, які ви можете використовувати, щоб купити нову зброю.
Мафія Мафія
Дуже незвичайна гра в жанрі Квест. Ця історія про те, як звичайний бродяга рятує життя одному бандитові, а на знак подяки отримує запрошення до світу мафіозі. Оригінальна назва гри: Mafia. Розмір гри: 4,85 Мб.
Мафія 2 Мафія 2
Спробуйте себе в ролі гангстера у великому місті. Завдання хрещеного батька - забивати стрілки з кримінальними авторитетами з усього світу та заробляння грошей на чорному ринку для удосконалення свого героя. Почніть свою кар'єру прямо зараз, та станьте найбільшим гангстером всіх часів.
Мафія: Gangsters Way Мафія: Gangsters Way
Сумнозвісний бос, якого поважає мафія, буде радий, якщо ви станете частиною його команди і як справжній гангстер, зможете поліпшити свої злочинні навички та майстерність водіння автомобілем в сюжеті цієї безкоштовної онлайн гри з кримінальним ухилом. Чи готові ви ганяти на машині та вести спосіб життя справжнього члена мафії? Тоді вперед, це Gangsters Way!
Мафія: зрадник Мафія: зрадник
Ви починаєте як бродяга та отримаєте можливість стати справжнім босом мафії! Зробіть вдалий вибір і ...
Помста мафії Помста мафії
Ви належите до однієї з найбільш небезпечних мафіозних сімей світу. День почався як звичайно. Дон пішов на стрілку з ватажком іншої мафії. Під час очікування, Дона вбивають зі снайперської гвинтівки. Тепер, ваша мета - помститися! Управління: A - удар ножем, S - стріляти, R - перезаряджати, стрілки - рухатися. Оригінальна назва гри: Mafia - The Revenge.
Російська мафія Російська мафія
Російська мафія знову активізувалася! У цій онлайн грі тобі належить виступити в ролі досвідченого й абсолютно непідкупного детектива. Твоя команда опинилася в бандитській засідці і була знищена при виконанні звичайної перевірки на одному підозрілому складі.