Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 1,094 | Всього зіграно: 14,746,166 | Зараз онлайн: 8 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Міккі Маус Ігри Онлайн

Mickey Mouse: скарби Марон Mickey Mouse: скарби Марон
Безплатна онлайн гра, в якій Міккі Маус вирішив знайти скарб Maroon, але під ноги не дивиться, він може навернуться і розбитися. Переміщуй предмети та прокладай йому шлях. Управління: мишка.
Бейсбол Micky Mouse Бейсбол Micky Mouse
Якщо Ви фанат бейсболу, то в цій барвистій та безплатній онлайн flash грі можете битися з персонажами Walt Disney: Міккі Маусом, Гуффі, Дональд Даком та іншими. Управління грою: миша.
Макс Гуф - паркувальник автомобілів Макс Гуф - паркувальник автомобілів
Сьогодні ввечері Міккі Маус влаштовує грандіозну вечірку, і багато персонажів диснеївських мультфільмів поспішають до Мишачого будинка, щоб насолодитися майбутнім шоу. Але кожен гість приїде на розкішному автомобілі, який необхідно буде припаркувати на стоянці. Ви будете грати за Макса Гуфа, і паркування машин - це його обов'язок! Обслуговуйте гостей Міккі Мауса в міру своїх здібностей.
Міккі Маус - Бейсбол Міккі Маус - Бейсбол
Безкоштовна онлайн гра для всіх любителів бейсболу! У цій флеш грі ви можете битися з персонажами, які створив Уолт Дісней: Міккі Маусом, Гуффі, Дональд Даком та іншими. Управління грою: мишка.
Міккі Маус - Боротьба з будильниками Міккі Маус - Боротьба з будильниками
Допоможіть Міккі Маусу зібрати всі годинники з будильниками, перш ніж вони розбудять усе місто! Оригінальна назва безкоштовної онлайн гри: Mickey Mouse Alarm Clock Scramble.
Міккі Маус - Вечеря з Мінні Міккі Маус - Вечеря з Мінні
Навчися правильно зустрічати та пригощати своїх друзів! За кожен твій кулінарний шедевр тобі будуть виставляти оцінки. Твої гості - Міккі Маус, Дональд, Дейзі, Гуфі і Плуто. Вони й будуть оцінювати твою гостинність і вміння смачно готувати. Щоб перейти на наступний рівень цієї онлайн гри потрібно набрати у сумі 60 або більше балів.
Міккі Маус - Врятуй принцесу Мінні Міккі Маус - Врятуй принцесу Мінні
Злі миші, слуги жорстокого кардинала, вкрали принцесу Мінні та закрили її в клітці. Тепер мушкетеру Міккі Маусу треба пройти всі випробування, перемогти лиходіїв і знайти усі ключі щоб звільнити принцесу. Оригінальна назва онлайн гри: Mickey Mouse - Save Princess Minnie.
Міккі Маус - Лабораторія роботів Міккі Маус - Лабораторія роботів
Ласкаво просимо на завод роботів Міккі Мауса! Зберіть усі частини разом, тоді ви отримаєте оригінального робота! Оригінальна назва цієї безкоштовної флеш гри: Mickey Mouse - Mickey's Robot Laboratory.
Міккі Маус - Таємничий лабіринт Міккі Маус - Таємничий лабіринт
Відмінна онлайн головоломка з Міккі Маусом від студії Дісней, в якій вам потрібно розставити для нього правильні напрямки, щоб Міккі Маус зміг пройти лабіринт та звільнити принцесу з темної вежі. Оригінальна назва гри: Mickey Mouse - Castle.
Міккі Маус - Футбольна лихоманка Міккі Маус - Футбольна лихоманка
Два раунди відмінної футбольної онлайн гри з Міккі Маусом (Mickey Mouse)! У першому раунді ви повинні вразити ворота Пете, у другому раунді стояти на воротах. Оригінальна назва гри: Mickey's Football Fever.