Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 488 | Всього зіграно: 14,756,953 | Зараз онлайн: 7 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Minecraft Ігри Онлайн

Block Story Block Story
Вітаємо усіх шанувальників майнкрафту на нашому сайті! Розробники створили нову пісочницю під назвою Block Story - це той же нескінченний світ, як і в майнкрафті, в якому все зроблено з блоків. Приєднуйтесь до нових пригод онлайн гри, яка є гідним клоном Minecraft.
Mine Clone Mine Clone
Ви незрозуміло як, виявилися на далекому острові. У вас є тільки кирка та меч - і, на жаль, більше нічого. Спробуйте вижити тут, в unity3d клон версії онлайн ігри майнкрафт під назвою Mine Clone. Для початку, побудуйте собі відповідне житло, а потім підіть на пошуки чогось їстівного. Ліси повні дичиною й іншими тваринами, таким чином, ми думаємо, що це не буде для вас проблемою. Удачі!
Mine it Mine it
На сьогодні, у гри майнкрафт існує величезна армія шанувальників, і це не дивно! Адже в цьому безмежному світі можна робити все що завгодно. А ось в цій невеликій онлайн грі вам пропонується розважитися по-повній! Спробуйте донести знайдені вами ресурси у вигляді блоків до фінішу. Для цього, крутіть та перевертайте світ Minecraft так, щоб ці блоки не загубилися.
Minecraft - Захист башти Minecraft - Захист башти
Граємо безкоштовно в спеціальний випуск онлайн ігри Minecraft, головною метою якої є захист вежі, а так само знищення зомбі та скелетів. У вас є шістдесят чотири алмази, щоб купити на них мечі та розмістити їх на шляху до вашої вежі.
Minecraft 1.4.7 Minecraft 1.4.7
Граємо онлайн в гучну на весь інтернет версію 1.4.7 ігри Minecraft з українською мовою! Основна мета гри Майнкрафт складається з будівництва. Користувачам необхідно бродити в безмежному світі що розширюється, який створений виключно з кубиків, а так само, шукати блоки з різноманітних матеріалів.
Minecraft 1.5.2 Minecraft 1.5.2
Чергова версія популярної пісочниці Minecraft українською мовою тепер доступна для безкоштовної гри онлайн на нашому сайті! Отже, зустрічаємо - Майнкрафт версії 1.5.2 з виправленнями виявлених раніше недоліків. Збираємо ресурси, будуємо споруди та відбиваємось від безшумних мобів кріпер. Тепер можна будувати більше, краще, швидше!
Minecraft 2 Minecraft 2
Щоб почати повноцінно грати онлайн в Minecraft 2, спочатку необхідно створити свій віртуальний світ та вижити в ньому. Натискайте кнопки по яких можна побачити список доступних завдань, які можна подивитися по порядку.
Minecraft 2D Minecraft 2D
Що ти знаєш про ігри Minecraft? Наш анімаційний персонаж загубився в 2D Майнкрафт світі. Навколо нього знаходиться насип, галявина та синє небо, але немає власного будинку. Але, так як ти найкращий гравець, і у тебе більше досвіду в будівництві, тому на тебе покладається почесна місія допомогти нашому персонажу в будівництві будинку.
Minecraft Flash Minecraft Flash
Спрощена флеш версія онлайн ігри Minecraft для дітей, і головне, безкоштовна! Тепер навіть маленькі діти можуть вчитися досліджувати безмежний світ Майнкрафт й предмети, які знаходяться навколо них. Не варто забувати, що це хоч і спрощена версія гри, але тут теж і вдень і вночі підстерігають різні небезпеки.
Minecraft Skins Minecraft Skins
Без жодних сумнівів, Суттєвою особливістю гри Майнкрафт - є багатокористувацький режим, в якому всі жителі пісочниці можуть взаємодіяти один з одним, а так само з блоками з яких складається відкритий світ цієї інді-ігри.