Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 594 | Всього зіграно: 12,751,850 | Зараз онлайн: 5 | Загальна кількість flash ігор: 2,289 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
 
Навігація сайту

Minecraft Ігри Онлайн

Block Story Block Story
Вітаємо усіх шанувальників майнкрафту на нашому сайті! Розробники створили нову пісочницю під назвою Block Story - це той же нескінченний світ, як і в майнкрафті, в якому все зроблено з блоків. Приєднуйтесь до нових пригод онлайн гри, яка є гідним клоном Minecraft.
Mine Clone Mine Clone
Ви незрозуміло як, виявилися на далекому острові. У вас є тільки кирка та меч - і, на жаль, більше нічого. Спробуйте вижити тут, в unity3d клон версії онлайн ігри майнкрафт під назвою Mine Clone. Для початку, побудуйте собі відповідне житло, а потім підіть на пошуки чогось їстівного. Ліси повні дичиною й іншими тваринами, таким чином, ми думаємо, що це не буде для вас проблемою. Удачі!
Mine it Mine it
На сьогодні, у гри майнкрафт існує величезна армія шанувальників, і це не дивно! Адже в цьому безмежному світі можна робити все що завгодно. А ось в цій невеликій онлайн грі вам пропонується розважитися по-повній! Спробуйте донести знайдені вами ресурси у вигляді блоків до фінішу. Для цього, крутіть та перевертайте світ Minecraft так, щоб ці блоки не загубилися.
Minecraft - Захист башти Minecraft - Захист башти
Граємо безкоштовно в спеціальний випуск онлайн ігри Minecraft, головною метою якої є захист вежі, а так само знищення зомбі та скелетів. У вас є шістдесят чотири алмази, щоб купити на них мечі та розмістити їх на шляху до вашої вежі.
Minecraft 1.4.7 Minecraft 1.4.7
Граємо онлайн в гучну на весь інтернет версію 1.4.7 ігри Minecraft з українською мовою! Основна мета гри Майнкрафт складається з будівництва. Користувачам необхідно бродити в безмежному світі що розширюється, який створений виключно з кубиків, а так само, шукати блоки з різноманітних матеріалів.
Minecraft 1.5.2 Minecraft 1.5.2
Чергова версія популярної пісочниці Minecraft українською мовою тепер доступна для безкоштовної гри онлайн на нашому сайті! Отже, зустрічаємо - Майнкрафт версії 1.5.2 з виправленнями виявлених раніше недоліків. Збираємо ресурси, будуємо споруди та відбиваємось від безшумних мобів кріпер. Тепер можна будувати більше, краще, швидше!
Minecraft 2 Minecraft 2
Щоб почати повноцінно грати онлайн в Minecraft 2, спочатку необхідно створити свій віртуальний світ та вижити в ньому. Натискайте кнопки по яких можна побачити список доступних завдань, які можна подивитися по порядку.
Minecraft 2D Minecraft 2D
Що ти знаєш про ігри Minecraft? Наш анімаційний персонаж загубився в 2D Майнкрафт світі. Навколо нього знаходиться насип, галявина та синє небо, але немає власного будинку. Але, так як ти найкращий гравець, і у тебе більше досвіду в будівництві, тому на тебе покладається почесна місія допомогти нашому персонажу в будівництві будинку.
Minecraft Flash Minecraft Flash
Спрощена флеш версія онлайн ігри Minecraft для дітей, і головне, безкоштовна! Тепер навіть маленькі діти можуть вчитися досліджувати безмежний світ Майнкрафт й предмети, які знаходяться навколо них. Не варто забувати, що це хоч і спрощена версія гри, але тут теж і вдень і вночі підстерігають різні небезпеки.
Minecraft Skins Minecraft Skins
Без жодних сумнівів, Суттєвою особливістю гри Майнкрафт - є багатокористувацький режим, в якому всі жителі пісочниці можуть взаємодіяти один з одним, а так само з блоками з яких складається відкритий світ цієї інді-ігри.