Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 2,290 | Всього зіграно: 12,744,041 | Зараз онлайн: 6 | Загальна кількість flash ігор: 2,289 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
 
Навігація сайту

Моряк Папай Ігри Онлайн

Моряк Папай: Час атаки Моряк Папай: Час атаки
Сьогодні, наш сайт пропонує вам пограти онлайн разом з відомими героями мультфільму Моряк Папай. У цій безкоштовної флеш грі ви повинні допомогти безстрашному та спритному моряку на ім'я Папай врятувати свою кохану дівчину Олів Ойл, яку викрав нахабний Блуто.
Папай грає в Бейсбол Папай грає в Бейсбол
Весела онлайн гра, в якій вам належить потрапити на бейсбольний матч і грати з героями мультфільму Моряк Папай, його нареченою Олів Ойл та закоханим, але досить нахабним суперником на ім'я Блуто. Вперед, до повної перемоги!
Папай на мотоциклі Папай на мотоциклі
Моряк Папай прийшов з далекого плавання по Тихому океану, і звичайно, заробив своєю важкою працею багато грошей й купив у модному автосалоні мотоцикл із чотиритактним мотором. Звичайно, таке придбання обов'язково треба обкатати! Ось, наш відважний морячок зібрав свої пожитки й подався насолоджуватися їздою на новенькому мотоциклі і абсолютною свободою.
Поцілунки з Олів Ойл Поцілунки з Олів Ойл
Допоможіть моряку на ім'я Папай та його улюбленій дівчині Олів в цій безкоштовній флеш грі побути удвох на одинці в романтичній подорожі та цілуватися не будучи поміченими, щоб показати один одному, наскільки міцне їхнє кохання.