Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 2,290 | Всього зіграно: 12,744,041 | Зараз онлайн: 6 | Загальна кількість flash ігор: 2,289 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
 
Навігація сайту

Naruto Ігри Онлайн

Naruto - Квест Naruto - Квест
Знайди 3 і більше відповідних картинок Наруто, та за допомогою стрілок і пропуску маніпулюй ними щоб видалити. Кожен раз, коли ти проходиш на новий рівень, на дошці стає більше картинок. Оригінальна назва гри: Naruto - The Quest.
Naruto. Battle Grounds Naruto. Battle Grounds
Твоє завдання в цій онлайн грі, допомогти Naruto звільнити від ворогів землі, на яких знаходиться його рідне село. Як тільки флеш гра завантажиться - тисни на кнопку Play, та вперед, приступай разом із Наруто до дій, знищуй супротивника й прагни дійти до своєї мети.
Наруто Наруто
Ця онлайн гра присвячена всім любителям мультяшного героя - Naruto. Зберіть пазли в одну гарну картинку. Оригінальна назва гри: Naruto.
Наруто - Велика китайська стіна Наруто - Велика китайська стіна
Наруто вирішив взяти участь в гонці на мотоциклах яка відбудеться на Великій Китайській стіні. Наруто повинен якомога швидше доїхати до фінішу й зайняти перше місце, щоб перейти на новій рівень. Насолоджуйтеся цією грою на сайті puppo.com.ua! Використовуйте клавіші зі стрілками, щоб грати.
Наруто - Різнокольорові кульки Наруто - Різнокольорові кульки
Знайди 3 або більше кульок одного й того ж кольору з Наруто та натискай на них мишкою. Ти повинен встигнути лопнути всі кульки за встановлений час, інакше ти програєш. Пройди всі рівні цієї гри та виграй!
Наруто: Подвійний удар Наруто: Подвійний удар
Онлайн гра для двох гравців! Бійка з двома магічними героями Наруто. Будьте дуже уважні та обережні щоб перемогти. Управління: стрілки для першого гравця та WASD для другого, G, F, H - для першого, та NUM 4, NUM 5, NUM 6 - для другого.