Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 1,215 | Всього зіграно: 14,746,287 | Зараз онлайн: 13 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Naruto Ігри Онлайн

Naruto - Квест Naruto - Квест
Знайди 3 і більше відповідних картинок Наруто, та за допомогою стрілок і пропуску маніпулюй ними щоб видалити. Кожен раз, коли ти проходиш на новий рівень, на дошці стає більше картинок. Оригінальна назва гри: Naruto - The Quest.
Naruto. Battle Grounds Naruto. Battle Grounds
Твоє завдання в цій онлайн грі, допомогти Naruto звільнити від ворогів землі, на яких знаходиться його рідне село. Як тільки флеш гра завантажиться - тисни на кнопку Play, та вперед, приступай разом із Наруто до дій, знищуй супротивника й прагни дійти до своєї мети.
Наруто Наруто
Ця онлайн гра присвячена всім любителям мультяшного героя - Naruto. Зберіть пазли в одну гарну картинку. Оригінальна назва гри: Naruto.
Наруто - Велика китайська стіна Наруто - Велика китайська стіна
Наруто вирішив взяти участь в гонці на мотоциклах яка відбудеться на Великій Китайській стіні. Наруто повинен якомога швидше доїхати до фінішу й зайняти перше місце, щоб перейти на новій рівень. Насолоджуйтеся цією грою на сайті puppo.com.ua! Використовуйте клавіші зі стрілками, щоб грати.
Наруто - Різнокольорові кульки Наруто - Різнокольорові кульки
Знайди 3 або більше кульок одного й того ж кольору з Наруто та натискай на них мишкою. Ти повинен встигнути лопнути всі кульки за встановлений час, інакше ти програєш. Пройди всі рівні цієї гри та виграй!
Наруто: Подвійний удар Наруто: Подвійний удар
Онлайн гра для двох гравців! Бійка з двома магічними героями Наруто. Будьте дуже уважні та обережні щоб перемогти. Управління: стрілки для першого гравця та WASD для другого, G, F, H - для першого, та NUM 4, NUM 5, NUM 6 - для другого.