Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 1,166 | Всього зіграно: 14,757,631 | Зараз онлайн: 6 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Ніндзя черепашки Ігри Онлайн

Ніндзя черепашки Ніндзя черепашки
Слуги злого Шредера, темні ніндзя - не пройдуть! Для початку онлайн гри, вибирай одного з персонажів мультфільму Ніндзя черепашки (Teenage Mutant Ninja Turtles), які майстерно володіють різними видами зброї, у кожного цей вид свій. Отже, намагайтеся затримати поганих ніндзя за будь-яку ціну!
Черепашки Ніндзя - Боротьба з мишоловами Черепашки Ніндзя - Боротьба з мишоловами
У цій грі ви керуєте Мікелянджело, одним з головних героїв популярного мультсеріалу під назвою Черепашки Ніндзя (Teenage Mutant Ninja Turtles), який відбивається від нападу роботів-мишоловів використовуючи нунчаки. Управління: стрілки. Оригінальна назва гри: Teenage Mutant Ninja Turtles - Mouser Mayhem.
Черепашки ніндзя - Космічні астероїди Черепашки ніндзя - Космічні астероїди
Ваш космічний корабель летить у просторі і ваше завдання не допускати зіткнення з небезпечними астероїдами. Ловіть бонуси для посилення щита та отримання більш потужної зброї. Оригінальна назва гри: Teenage Mutant Ninja Turtles: Gunjin Meteors.
Черепашки Ніндзя - Мистецтво бою Черепашки Ніндзя - Мистецтво бою
Черепашки Ніндзя знову оголосили війну злобному Шредеру. Гра вдає із себе бродилку з елементами бійки. Управління: стрілки - рух, пробіл - удар, shift - блок, ctr - змінити черепашку ніндзя. Оригінальна назва гри: Turtles: Teenage Mutant Ninja - Master of fighting.
Черепашки Ніндзя - Розборка у каналізації Черепашки Ніндзя - Розборка у каналізації
Безкоштовна онлайн гра у якій Черепашки Ніндзя повинні подолати каналізаційні стоки на дошках для серфінгу, б'ючись при цьому зі слугами Шредера. Управління грою відбувається клавішами стрілок, удар шаблею - пробіл.
Черепашки Ніндзя. Подвійний удар Черепашки Ніндзя. Подвійний удар
Допоможіть відважним Черепашки Ніндзя перемогти Шредера разом з його злочинним кланом і врятуйте їхнього друга Апреля. Оригінальна назва гри: Teenage Mutant Ninja. Turtles - Double Damage.
Черепашки ніндзя: Похмурі обрії Черепашки ніндзя: Похмурі обрії
Черепашки ніндзя повернулися з новою, фантастичною онлайн грою, в яку можна грати на нашому сайті безплатно та без реєстрації! Вибирай свого улюбленого героя Черепашки ніндзя: Рафаеля, який використовує пару кинджалів-Сай, Мікеланджело з його смертельними нунчаками, Леонардо з його мечем Ніндзято або Донателло зі своєю жердиною-Бо.