Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 2,290 | Всього зіграно: 12,744,041 | Зараз онлайн: 7 | Загальна кількість flash ігор: 2,289 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
 
Навігація сайту

Ніндзя черепашки Ігри Онлайн

Ніндзя черепашки Ніндзя черепашки
Слуги злого Шредера, темні ніндзя - не пройдуть! Для початку онлайн гри, вибирай одного з персонажів мультфільму Ніндзя черепашки (Teenage Mutant Ninja Turtles), які майстерно володіють різними видами зброї, у кожного цей вид свій. Отже, намагайтеся затримати поганих ніндзя за будь-яку ціну!
Черепашки Ніндзя - Боротьба з мишоловами Черепашки Ніндзя - Боротьба з мишоловами
У цій грі ви керуєте Мікелянджело, одним з головних героїв популярного мультсеріалу під назвою Черепашки Ніндзя (Teenage Mutant Ninja Turtles), який відбивається від нападу роботів-мишоловів використовуючи нунчаки. Управління: стрілки. Оригінальна назва гри: Teenage Mutant Ninja Turtles - Mouser Mayhem.
Черепашки ніндзя - Космічні астероїди Черепашки ніндзя - Космічні астероїди
Ваш космічний корабель летить у просторі і ваше завдання не допускати зіткнення з небезпечними астероїдами. Ловіть бонуси для посилення щита та отримання більш потужної зброї. Оригінальна назва гри: Teenage Mutant Ninja Turtles: Gunjin Meteors.
Черепашки Ніндзя - Мистецтво бою Черепашки Ніндзя - Мистецтво бою
Черепашки Ніндзя знову оголосили війну злобному Шредеру. Гра вдає із себе бродилку з елементами бійки. Управління: стрілки - рух, пробіл - удар, shift - блок, ctr - змінити черепашку ніндзя. Оригінальна назва гри: Turtles: Teenage Mutant Ninja - Master of fighting.
Черепашки Ніндзя - Розборка у каналізації Черепашки Ніндзя - Розборка у каналізації
Безкоштовна онлайн гра у якій Черепашки Ніндзя повинні подолати каналізаційні стоки на дошках для серфінгу, б'ючись при цьому зі слугами Шредера. Управління грою відбувається клавішами стрілок, удар шаблею - пробіл.
Черепашки Ніндзя. Подвійний удар Черепашки Ніндзя. Подвійний удар
Допоможіть відважним Черепашки Ніндзя перемогти Шредера разом з його злочинним кланом і врятуйте їхнього друга Апреля. Оригінальна назва гри: Teenage Mutant Ninja. Turtles - Double Damage.
Черепашки ніндзя: Похмурі обрії Черепашки ніндзя: Похмурі обрії
Черепашки ніндзя повернулися з новою, фантастичною онлайн грою, в яку можна грати на нашому сайті безплатно та без реєстрації! Вибирай свого улюбленого героя Черепашки ніндзя: Рафаеля, який використовує пару кинджалів-Сай, Мікеланджело з його смертельними нунчаками, Леонардо з його мечем Ніндзято або Донателло зі своєю жердиною-Бо.