Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 1,155 | Всього зіграно: 14,746,227 | Зараз онлайн: 13 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Пам'ять Ігри Онлайн

Великодні яйця: Тест на пам'ять Великодні яйця: Тест на пам'ять
Представляємо нову флеш гру онлайн, підготовлену спеціально на честь найдавнішого християнського свята - День воскресіння Ісуса Христа. Отже, вам необхідно підібрати пару карткам, на яких зображені Великодні яйця різних кольорів й відтінків.
Герої народних казок Герої народних казок
Онлайн гра на збіги з героями народних казок, яка створена для тренування й розвитку пам'яті. Запам'ятовуй розташування зображень з казковими персонажами і знайди для кожного однакову пару. Заробляй бали та змагайся з гравцями зі всього світу!
День Усіх Закоханих День Усіх Закоханих
Flash гра присвячена Дню Усіх Закоханих яка допомагає у тренуванні зорової пам'яті. Управління грою: мишка.
Кубок з футболу 2009 Кубок з футболу 2009
Виграйте фінальний кубок з футболу 2009! Ваша команда в червоному. Перетягуйте гравця мишкою, якщо ви виграєте всі п'ять раундів - ви чемпіон.
Музичні інструменти Музичні інструменти
Чергова онлайн гра для тренування зорової пам'яті, на цей раз з музичними інструментами. Мета цієї гри - знайти однакову пару до кожного з 10 малюнків. Не забудьте показати свій результат гравцям з усього світу!
Професія: Жінка Професія: Жінка
Жінки - вам присвячують вірші та пісні, пишуть картини, дарують квіти і звичайно ж безмежну любов! Ця гра присвячується вам, Жінкам! Мета гри - знайти однакову пару до кожної з 10 картинок.
Солдати різних часів Солдати різних часів
Розвиваюча гра присвячена дню 23 лютого! Тренуємо зорову пам'ять - гра з військовими солдатами різних епох.