Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 110 | Всього зіграно: 11,770,851 | Зараз онлайн: 6 | Загальна кількість flash ігор: 2,245 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
 
Навігація сайтуПошук


Пазли Флеш Ігри Онлайн


18 кандидатів у Президенти України 2010 18 кандидатів у Президенти України 2010
Україна в січні 2010 року обирає нового Президента, але деяких кандидатів у Президенти люди навіть не знають в обличчя! У цій онлайн грі Ви можете в легкій і невимушеній формі, граючи, ознайомитися з усіма кандидатами в Президенти.
25 грудня 25 грудня
25 грудня - це дата католицького Різдва. Збираємо пазл-головоломку що складається з трьох барвистих картинок на різдвяну тематику і безлічі налаштувань. Веселого Різдва і з наступаючим Новим роком!
8 Березня 8 Березня
Анімовані пазли присвячені Міжнародному жіночому дню. 8 Березня - свято, що відзначається в багатьох країнах світу. 8 Березня - це день вшанування всіх жінок, а так само день боротьби за їхні громадянські та соціальні права.
Aquarium Lines Aquarium Lines
Руйнуйте групи з 3 або більше риб одного і того ж кольору. Клікайте мишкою щоб стріляти в рибу, натисніть клавішу пробілу щоб поміняти колір риби.
Audi R-Zero Concept Audi R-Zero Concept
Збираємо пазли з новим супер концепт автомобілем Audi R-Zero.
BioGems BioGems
Виберіть одного з декількох персонажів для подорожі крізь простір щоб покарати різних лиходіїв в цій новій онлайн грі під назвою BioGems. Бережіть ваше здоров'я щоб запобігти найпотужніші атаки по всій галактиці! Грайте в BioGems зараз!
BMW X6 M BMW X6 M
Збери фото тюнінгованої версії популярного серед заможних людей автомобіля BMW X6 M під назвою VRS Aero. Фотографія складається з 72 шматочків. Поїхали!
Chili Factory Chili Factory
Змінюйте місцями блоки таким чином, щоб зібрати як мінімум три штуки одного кольору поруч один з одним (по горизонталі або по вертикалі). Наберіть найбільшу кількість очок і встановіть свій рекорд серед гравців з усього світу!
Crosszle 3D Crosszle 3D
Новий вид гри в стилі пазли. Гра суміщена з відомою багатьом грою П'ятнашки - перетягуйте кубики з необхідним кольором так, щоб зібрати три і більше кубиків одного кольору.
D-Finder 3 D-Finder 3
Суть цієї флеш ігри - пошук предметів. Управління здійснюється мишкою.