Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 1,760 | Всього зіграно: 14,744,365 | Зараз онлайн: 20 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Прибульці Ігри Онлайн

Вторгнення жуків-прибульців Вторгнення жуків-прибульців
Ваше завдання полягає в знищенні інопланетних жуків загарбників. Гра має 4 рівні, кожен має 4 різних типи. Отримуйте бонуси, вони допоможуть вам усунути інопланетних жуків.
Зоряний захисник 4 Зоряний захисник 4
Прибульці з планети Інсектус готують нове вторгнення на Землю. Відправляйтеся до галактики Даркфог, щоб знищити ворожий космофлот. Діяти доведеться поодинці, але поповнити запаси зброї і броні можна прямо на полі битви. Для цього збирайте бонуси, які випадають з розбитих кораблів противника. Оригінальна назва гри: Star Defender 4.
Інопланетний гість Інопланетний гість
Збираємо пазли з образу прибульця з іншої планети. Спробуйте зібрати малюнок як омога швидше та показати результат гравцям з усього світу! Безліч налаштувань цієї гри допоможуть Вам цікаво провести час.
Інопланетяни на фермі Інопланетяни на фермі
Століттями інопланетяни викрадали тварин зі всієї земної кулі. Тепер прибульці вирішили повернути всіх захоплених тварин. Твоє завдання перетягнути кожну тварину на своє місце: на ферму, в ліс, а іноді і назад - на космічний корабель.
Інопланетянин Джо Інопланетянин Джо
Знайомтеся, це Джо! Милий прибулець з космічного простору. Допоможіть йому дістатися до Землі. Захоплююча аркада заснована на законах фізики. Оригінальна назва гри: Joe the Alien.
Музичні інопланетяни Музичні інопланетяни
Натискайте на прибульців і на прилади керування та вони почнуть видавати неповторні звуки.
Облога міста 4: Вторгнення прибульців Облога міста 4: Вторгнення прибульців
Четверта частина популярної онлайнової гри Облога міста, у якій Ви повинні бути першими на іншій планеті. Запасайтеся необхідними деталями та лазерними гарматами щоб ​​взяти на себе знищення злих рослин цього божевільного світу. У цих рослин є дорогоцінні камені, які, природно необхідні ...
Полярне ковзання Полярне ковзання
Арктику захопили інопланетяни! Тільки один пінгвін може врятувати всіх! Знищіть усіх прибульців, а потім рухайтеся до виходу.
Телепортація прибульців Телепортація прибульців
Мета цієї флеш гри полягає в тому, щоб видалити непотрібні блоки та опустити на землю прибульця для телепортації. Гра має 90 рівнів і безліч різновидів блоків.
Хижак 2. Сутичка Хижак 2. Сутичка
Знищуй інопланетних хижаків! Захисти Землю! Якщо ти будеш стрибати, то прибульці не зможуть тебе перемогти. Чим більше часу протримаєшся на рівні, тим більше очок.