Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 3,980 | Всього зіграно: 14,569,070 | Зараз онлайн: 10 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Пригоди Ігри Онлайн

Грибна революція Грибна революція
Розставляйте гриби на шляху проходження різних звіряток, не дайте їм пройти вперед. Більше 20 рівнів, кожен з яких має свою унікальність. Управління: вогонь - ліва кнопка мишки, переміщення карти - w, a, s, d.
Гробниця Анубіса Гробниця Анубіса
Барвиста онлайн подорож в містичний Єгипет. Озброївшись камерою, Ви повинні знищити Анубіса та його армію мумій. Для завершення рівня необхідно зробити фото мумії до закінчення відведеного часу! Оригінальна назва: Tombs of Anubis.
Гуфі - Доставка гарячих Хот-Догів Гуфі - Доставка гарячих Хот-Догів
Усі жадають Хот догів, та Гуфі єдиний в місті, хто може відповісти на дзвінок! Допоможи Гуфі доставити гарячі Хот Доги всім замовникам! Оригінальна назва гри: Goofy's Hot Dog Drop.
День маленького дракона День маленького дракона
Допоможіть маленькому дракону в його подорожі на ворожій та чужій планеті, який шукає свою матір і якого переслідують мисливці на драконів.
День Святого Валентина День Святого Валентина
Оберіть своїй дівчині як омога більше троянд у парку. Будьте обережні - слідкуйте за садівником!
Екзотична гавань Екзотична гавань
Ця гра є чудовим симулятором моделювання та управління в одній особі. Отримайте задоволення від управління повсякденними проблемами в екзотичній гавані. Управління: мишка.
Жебраки теж хочуть одружуватися! Жебраки теж хочуть одружуватися!
Є два бідних жебраки, один високий, другий маленький, та при цьому, до цих пір не одружені. І ось, вони починають свої пригоди, вони повинні знайти багатства щоб одружитися на гарних жінках. Управління грою: w, a, s, d.
Зацікавлений мураха Зацікавлений мураха
Ви - зацікавлений мураха з великими знаннями у розробці магічних рецептів. Ваше завдання полягає в знаходженні нового маршруту від мурашника, та посіяти насіння на світанку, які стануть рости, а інші мурахи зможуть перевозити їстівне до мурашника.
Золотий дзвіночок. Пригода Золотий дзвіночок. Пригода
Досліджуйте божевільний світ, змагайтеся з іншими гравцями та розкрийте таємницю Сходу - таємницю золотого дзвоника. Оригінальна назва гри: Golden Bell Quest.
Зоптірік - Пригоди в джунглях Зоптірік - Пригоди в джунглях
Зоптірік вирушає в джунглі у пошуках пригод та стародавніх скарбів. Управління грою: стрілки, пробіл.