Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 3,918 | Всього зіграно: 14,569,008 | Зараз онлайн: 16 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Пригоди Ігри Онлайн

Круглий камінь Круглий камінь
Багато загадкового твориться навколо ... Вам належить розгадати безліч загадок. Ходимо по музею та збираємо артефакти.
Липучка: Поганий настрій Липучка: Поганий настрій
Весела, логічна платформна міні гра з безліччю цікавих рівнів та приголомшливих пригод! Управління: стрибати - пробіл, рух - стрілки.
Літаюча білочка Літаюча білочка
Ви скажете, що білки не вміють літати? А ось і ні! Наша білка може все! Весела онлайн аркада з стрибучою білочкою. Мета гри полягає в тому, щоб допомогти білку стрибати по деревах. Натискайте мишкою, щоб літати і ковзати.
Маленька та пухнаста Фурі Маленька та пухнаста Фурі
Діти маленької та пухнастої Фурі дуже неслухняні - пішли з цікавості, і тепер вони не можуть знайти дорогу додому. Знайди та врятуй всіх 5 маленьких дітей, а потім доберися до виходу протягом встановленого часу на кожному з 16 рівнів.
Маленький Самурай Маленький Самурай
Допоможи маленькому Самураю перемогти злого імператора Кюроя та звільнити дракона! Управління онлайн грою Маленький Самурай здійснюється за допомогою мишки.
Механічний десантний загін 2 Механічний десантний загін 2
Після столітніх світових війн федерація знаходиться під загрозою вторгнення таємничих ворогів. Управління: w, a, s, d, ліва кнопка мишки. Оригінальна назва: Mechanical Commando 2.
Мисливці за скарбами: Пригоди у замку Мисливці за скарбами: Пригоди у замку
Це дуже небезпечний замок. Дівчинка полює за скарбами, бігає, збирає монети. Зверху падають цеглини що вбивають. А ще привиди бродять всякі. Оригінальна назва flash ігри: Treasure Hunters: Castle Adventure Secure.
Місто EGO Місто EGO
EGO City є соціальною грою усього світу. Познайомтеся з цікавими людьми. Створіть свої багатства, створіть найкращий аватар на планеті. Боріться, фліртуйте, грайте, живіть та кохайте! Для участі необхідна реєстрація. Оригінальна назва гри: EGO City.
Місто привидів Місто привидів
Ви повинні проникнути в приміщення під назвою Greenums (GATE 45) та знищити ядерний реактор.
Місто у облозі Місто у облозі
Ваше місто було захоплено армією ворогів. Ви та ваша армія вирішила відвоювати і повернути окуповані вулиці, але намагайтеся не руйнувати місто! Управління грою: рух - wasd, стріляти - ліва кнопка мишки.