Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 8 | Всього зіграно: 14,500,736 | Зараз онлайн: 5 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Пригоди Ігри Онлайн

Пригоди зайця Бакейм Пригоди зайця Бакейм
Платформна гра про пригоди зайця на ім'я Бакейм (Bakame). Досліджуй усі рівні, повні різних таємниць, збирай фрукти й овочі та спробуй знайти вихід. Ворогів, які зустрічаються на шляху можна вбивати стрибаючи на них зверху.
Пригоди кролика у подорожі Пригоди кролика у подорожі
Управляйте кроликом в його незабутній подорожі, їжте його улюблену морквину та уникайте ворогів. Оригінальна назва гри: Bunny's Adventure Trip.
Пригоди на льоду Пригоди на льоду
Ви катаєтеся на ковзанах по льоду та збираєте алмази, а так само інші дорогоцінні камені. Уникайте тріщин, снігових куль, водянистих зон, та намагайтеся втримати баланс на нерівній поверхні. Оригінальна назва гри: Ice Adventure.
Принцеса та чарівні фрукти Принцеса та чарівні фрукти
Допоможіть принцесі збирати чарівні фрукти які падають з неба, але бережіться монстрів, які намагаються її затримати. Управління: стрілки, мишка. Розмір гри: 6,25 Мб.
Пророк: Ядерна Загроза Пророк: Ядерна Загроза
Ви подорожуєте по лабіринту, але видимість буде обмежена. Спробуйте врятувати вашу подружку на ім'я Ліза, перш, ніж все злетить у повітря. Оригінальна назва: NEXT: Nuclear Threat.
Психлікарня Психлікарня
Ви можете брати та кидати різні предмети на персонал в клініці. Кожен предмет завдає різний збиток. Ви можете збільшити ваші сили, вбиваючи ворогів, тому підбирайте та кидайте якомога більше предметів! Управління: стрілки, пробіл, A, S.
Птичко Птичко
У цій флеш грі ти повинен управляти пташкою та зібрати весь хліб, але уникати все інше. Оригінальна назва: Birdo.
Рятувальна операція Рятувальна операція
Ваша місія - рятувати людей з гарячих точок. Бережіться, адже Вас будуть намагатися збити! До всього іншого, рельєф не дуже допомагає.
Світ Супер Джіо Світ Супер Джіо
Гра дуже схожа на пригоди улюбленого всіма водопровідника Супер Маріо. Зберіть якомога більше монет уникаючи при цьому прикрі непорозуміння. Оригінальна назва гри: Super Gio World.
Світове турне Світове турне
Здійсніть дивовижне турне по всьому світу! Відкрийте для себе дивну красу самих знаменитих пам'яток! Оригінальна назва гри: World Voyage.