Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 596 | Всього зіграно: 12,751,852 | Зараз онлайн: 5 | Загальна кількість flash ігор: 2,289 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
 
Навігація сайту

Пригоди Ігри Онлайн

Dino Rush Dino Rush
У динозаврика на ім'я Діно вкрали всі яйця! Ви зможете вирушити глибоко в печеру і відшукати всі яйця Діно? Ця гра може виглядати простою платформенною грою, але це не зовсім так і складається з складних головоломок які необхідно вирішити.
Raksha Bandhan Raksha Bandhan
Raksha Bandhan знаходиться в повітрі .. Біжіть від переслідувачів щоб Вас не піймали і не пов'язали. Управління грою: стрілки, пробіл.
Wolverine: Знайти і знищити Wolverine: Знайти і знищити
Продовження пригод героя коміксів - Wolverine. Він один проти зла і нечесті готовий показати, де раки зимують. Допоможіть йому помахати гострими лезами в ім'я добра.
Аладдін проти гоблінів Аладдін проти гоблінів
Знищте всіх злісних гоблінів та поверніть Чарівну лампу Аладдіна, яку вони викрали. Використовуйте чарівні двері, які перенесуть Аладдіна у світ гоблінів. Управління грою: рух - стрілки, стріляти - X і C, стрибати - Z. Оригінальна назва гри: Aladdin vs Goblins.
Аладдін. Очманіла прогулянка Аладдін. Очманіла прогулянка
Допоможіть Аладдіну та його улюбленої мавпочці на ім'я Абу вирватися з вогняної печери та зібрати якомога більше коштовних каменів. Оригінальна назва гри: Aladdin Wild Ride.
Аліса в Країні Чудес - Пригоди в Країні Чудес Аліса в Країні Чудес - Пригоди в Країні Чудес
Аліса провалилася в дивно глибоку кролячу нору. Допоможи їй ухилятися від предметів, що летять, попутно збираючи у повітрі амулети. Заробляй додаткові бали збираючи золоті годинники.
Безкоштовне морозиво Безкоштовне морозиво
Це дуже похмура онлайн гра, пов'язана дівчинка знаходиться в підвалі - допоможіть їй звільнитися.
Вибух бомби Вибух бомби
Використовуйте ліву та праву стрілки для управління маленькою коровою та постарайтеся уникнути бомб злісних корів-піратів. Бульбашки допоможуть стати непереможним на короткий період часу. Оригінальна назва гри: Bomb!! Attack.
Вижити за всяку ціну! Вижити за всяку ціну!
Аркадно-пригодницький екшн в якому тобі необхідно вижити за всяку ціну! Використовуй всі свої навички володіння холодною зброєю і в дорогу! Управління: стрілки, пробіл. Оригінальна назва: Guerreiro.
Вінді у безбарвному світі Вінді у безбарвному світі
На саму барвисту планету прибули погані істоти з безбарвного світу щоб забрати всі квіти до себе додому. Допоможіть Вінді відновити кольори. Управління грою: пробіл - стрибати, рух - стрілки.