Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 832 | Всього зіграно: 14,738,319 | Зараз онлайн: 33 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Приколи Ігри Онлайн

Танцюй друже, танцюй! Танцюй друже, танцюй!
Прикольна гра з танцювальним ухилом. Під час звучання музики Вам необхідно буде натискати в точності ті стрілки, які відображаються, причому іноді доведеться натискати дві стрілки одночасно - майте це на увазі!
Тіль Ліндеманн Тіль Ліндеманн
Зроби смішне обличчя вокалісту й автору текстів пісень групи Rammstein. Як грати: захоплюй мишкою частини фотографії та тягни в будь-яку сторону, а щоб побачити смішне обличчя Тіля Ліндеманна - натискай кнопку Пожвавити.
Товстун Пол Товстун Пол
Вам необхідно перестрибувати через бомби та прокочуватися під кульками. Управління: стрілки. Оригінальна назва гри: Pol.
Туалет Туалет
Як же багато всього можна з'їсти в наших ресторанах, піцеріях та закусочних, і все таке смачне, тільки от потім може бути не по собі ... Натискай на блюдо, яке з'їла дівчина, та дивись що буде!
Хочеш розбитий iPhone? Немає проблем! Хочеш розбитий iPhone? Немає проблем!
Вам не приходила в голову думка розбити гаджети від Apple в ту мить, коли ви ними користуєтеся? Це приголомшлива ідея! Все, про що ви мрієте - у цій прикольній онлайн грі. Використовуйте різні інструменти, щоб розбити наявні у вас iPhone, iPad та iMac. Отримуйте задоволення!
Чистити вікна Чистити вікна
Прикольна вебкамерна гра, коли вам потрібно чистити як можна більше вікон та як омога швидше! Для того щоб грати - необхідна вебкамера!