Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 841 | Всього зіграно: 14,631,481 | Зараз онлайн: 6 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Різні Ігри Онлайн

Допоможіть дівчині Допоможіть дівчині
Допоможіть дівчині звільниться від докучливих пасажирів у вагоні метро. Поспішайте, рівно опівночі вони перетворяться на вампірів. Клацаємо за допомогою мишки по тих місцях або тих предметах, які допоможуть дівчині.
Залишся Жовтим Залишся Жовтим
Ти - маленький жовтий бовдур, і ти хочеш залишатися таким. Уникай інших тупиць та залишайся Жовтим якомога довше.
Зацікавлена дитина Зацікавлена дитина
Проста флеш-гра. Ідея полягає у встановленні напрямку зацікавленої дитини до місця призначення. Уникайте перешкод.
Змійка КоулДоус Змійка КоулДоус
Рімейк на відому та вельми популярну гру протягом довгих років - Змійка. Управління грою: стрілки. Оригінальна назва: Kouldouss.
Ігри на човнах Ігри на човнах
Виберіть одну з трьох гарних дівчат у якості суперника, а потім грайте з нею в басейні, керуйте човном та швидко поспішайте до дівчини, щоб витіснити її із басейну.
Історія іграшок - Вміння стрибати Історія іграшок - Вміння стрибати
Допоможи герою діснеївського мультфільму Історія іграшок Баззу Лайтеру довести, що він вміє стрибати. Пройди всі п'ять рівнів цієї онлайн гри, в якій Базз Лайтер повинен потрапити на протилежний бік кімнати, відскакуючи від гумового м'ячика. Цікава гра з серії Дісней ігри.
Картопля проти Помідора Картопля проти Помідора
Картопля оголосила війну помідорам! Виберіть сторону, яку будете захищати в цій прикольній флеш грі. Управління грою: стрілки, пробіл.
Кокосові горіхи Кокосові горіхи
У цій грі вам належить стріляти з гармати кокосовими горіхами та перемогти інше плем'я тропічного острова. Станьте найбагатшим племенем на острові, виграючи кожну битву!
Королівство бомб Королівство бомб
Весела та життєрадісна коза випадково опинилася в королівстві бомб, і тут же зрозуміла, що їй тут не місце! Проведіть козу через всі 24 складних рівня в цьому небезпечному для життя королівстві.
Лети білочка, лети! Лети білочка, лети!
Летіть так далеко, наскільки це можливо! Жолудь підвищує час польоту. Використовуйте кнопку миші, щоб почати гру. Оригінальна назва: Fly Squirrel Fly.