Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 862 | Всього зіграно: 14,631,502 | Зараз онлайн: 13 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Різні Ігри Онлайн

Непроста академія Ніндзя Непроста академія Ніндзя
Невже Ви думаєте, що стати справжнім ніндзя легко? Це можна перевірити! Бийтеся протягом усіх 30 рівнів в цій унікальній та безкоштовній онлайн грі.
Неслухняна няня Неслухняна няня
Клацай по різним предметам і дивися, яким бешкетником ти можеш бути по відношенню до няні, яка прийшла доглянути за тобою та твоїм молодшим братиком.
Олбарн атакує Олбарн атакує
Відмінна flash гра - навчання друку на клавіатурі! Оригінальна назва гри: Albarn's Attack.
Підводний рятувальник Підводний рятувальник
Перед вами стоїть відповідальне завдання - Ви повинні використовувати кисневий пристрій, щоб врятувати морських тварин! Управління грою: мишка.
Повісити Касаба Повісити Касаба
Прикольна гра з елементами чорного гумору в якій вам належить повісити терориста на ім'я Касаб. Оригінальна назва: Hang Kasab.
Поцілунки біля човна Поцілунки біля човна
Двоє закоханих вирішили цілуватися на березі теплого моря біля свого човна. Як ми знаємо, поцілунки це кращий спосіб, щоб розділити любов і щастя. Але переконайтеся, щоб ніхто не підглядав, поки вони будуть цілуватися один з одним.
Поцілунки на пляжі Поцілунки на пляжі
Ви та Ваша подруга намагаєтеся непомітно від інших людей цілуватися на березі теплого моря. Тільки підтримуйте на потрібному рівні мишку, щоб продовжувати цілуватися як омога довше. Оригінальна назва гри: Beach Kiss.
Пташиний баскетбол Пташиний баскетбол
Кидайте пташку в баскетбольну корзину, намагаючись робити якомога менше помилок. Для управління грою натискайте кнопку миші щоб регулювати силу кидка. Натискайте клавішу R, щоб перезавантажити рівень.
Робо-Хіп-хоп Робо-Хіп-хоп
Якщо натискати на стрілки, Ви зможете спостерігати танцюючого робота серед дискотечних вогнів. Оригінальна назва гри: Robo Hip-Hop.
Сходження мавпи Сходження мавпи
Допоможіть мавпі-альпіністці піднятися до верхньої частини пальми, неодноразово клацаючи в будь-якому місці на екрані протягом декількох секунд.