Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 1,137 | Всього зіграно: 14,754,863 | Зараз онлайн: 6 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Різні Ігри Онлайн

Tuboflex Inc. Tuboflex Inc.
2011 рік. Необхідність у мобільності виросла до неймовірних масштабів. Вам пропонується набирати співробітників та робочих, управляти ними, і стежити за результатами виробництва.
Бібліотекарка Бібліотекарка
Допоможіть гарній бібліотекаркі дійти до порожніх полиць не випускаючи з рук цілу купу книжок. Оригінальна назва гри: The Librarian.
Біжи крихітко, біжи! Біжи крихітко, біжи!
Ця дівчина хоче показати своїм друзям те, як вона швидко встигає все робити. Управління грою: стрибати - пробіл.
Біла кістка Біла кістка
Кенді та Еллі сусіди, але вони не можуть ужитися один з одним, тому часто воюють один з одним, а їхня зброя - кістки. І ось, сьогодні вони почали знову... Оригінальна назва гри: Bone Battle.
Боротьба з гризунами Боротьба з гризунами
Все місто заражене незліченними полчищами мишей. Ваше завдання, брати лопату та знищувати нахабних мишей. Управління грою: мишка.
Випробування Ніндзя Випробування Ніндзя
Ви навчалися все своє життя щоб стати справжнім ніндзя, і сьогодні ми вас перевіримо. Пройдіть всі випробування та станьте справжнім Майстром!
Власний Зоопарк Власний Зоопарк
У цій новій флеш грі тобі пропонується створення та керування власним зоопарком з дикими тваринами. Зароби побільше грошей, встановлюй свої ціни і продавай відвідувачам вхідні квитки щоб ​​оновити свій парк екзотичними тваринами та атракціонами.
Вторгнення монстрів Вторгнення монстрів
Як солдат, ви повинні будете вижити якомога довше, вбиваючи всіх монстрів. В процесі гри, ви будете переходити на нові рівні, вивчати нові здібності та збирати різні види зброї. Щоб убити всіх монстрів, вам необхідно буде швидко друкувати слова, які будуть з'являтися над монстрами. Врахуйте, секунду забарився і все, вас уб'ють!
Герой Старого Світу Герой Старого Світу
Врятуйте світ! Зробіть стрибок у часі та очистіть небо від усіх далеких речей! Збирайте золоті колеса та стережіться небезпечних вогняних глобусів, намагайтеся не впасти, і ви досягнете успіху! Управління грою: мишка.
Голодне сумо Голодне сумо
Їжте більше щоб зробити свого борця сумо якомога більше та сильніше. Наводьте курсор миші на вашого борця сумо для вирощування. Не торкайтеся до ворога при вирощуванні.