Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 189 | Всього зіграно: 13,990,884 | Зараз онлайн: 6 | Загальна кількість flash ігор: 2,333 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

RPG та Стратегії Ігри Онлайн

moyu1x moyu1x
У цій flash грі вам належить зіткнутися з аспектами злої епохи. Прохання - забрати свою зброю! Управління: мишка.
Mystery Mystery
Браузерна багатокористувацька рольова онлайн-гра, заснована на принципах колекційних карткових ігор. Ставайте магом, здатним викликати на поле бою жахливих монстрів або творити чудові заклинання. Ви зможете вивчити більше 300 різних видів магії. Набираючи досвід, Ви будете освоювати нові вміння, добувати артефакти та складати особисту книгу магії, пізнаючи вершини магічного мистецтва.
Nosferatu Beckoning Nosferatu Beckoning
Рольова гра в якій гравець використовує карти Таро. Управління грою: мишка.
Slammings Slammings
Настав час скоротити поголів'я цих мерзенних виродків-слеммінгів (Slammings)! Перетягуй цих істот мишею, щоб їх прибити, перш ніж вони дістануться до кінця рівня. Створюй забійні комбінації, щоб отримати доступ до нових предметів.
Starcom Starcom
Космічно-пригодницька гра з гарними візуальними ефектами. Захищай галактики від нападів ворожих сил. Управління: W, A, S, D, клавіші зі стрілками, стріляти - ліва кнопка миші.
Warface Warface
Ця нова онлайн гра є фактично рольовим шутером з приголомшливою графікою, красиві дівчата і рок-н-рол! Ви будете перебувати в напруженому очікуванні і повинні проявити майстерність тактики. Управління грою: мишка.
Warface 2 Warface 2
Уокер повернувся у Warface 2. На цей раз він застряг у сніговій бурі й має справу з дивними предметами. Нові пригоди, світ труб, лук та стріли!
Warring Warring
Онлайн гра Warring з перших же хвилин затягне вас в світ епічних битв та пригод. Звичайно ж, якщо вам подобається грати в хороші стратегії. Отже, на далеких родючих землях людство жило в світі протягом багатьох років, але в даний час ця країна занурюється у воєнний час. Ваша місія полягає в тому, щоб здобути перемогу в цій кривавій битві і звільнити свої землі від загарбників.
Zack's Hardware Zack's Hardware
Ваші іграшки повернулися проти Вас! Будуйте вежі і захистіть себе! Вас чекають 7 рівнів наповнених іграшками-ворогами. Збирайте ресурси, будуйте і модернізуйте вежі та знищуйте ці божевільні іграшки.
Битва Стародавніх Богів Битва Стародавніх Богів
Небесна, розслаблююча гра стратегія. Ваше завдання - виграти битву Стародавніх Богів та відновити Олімп! У вас є два шляхи, щоб виграти бій: залучити більше сузір'їв, ніж у супротивника, або просто знищити його!