Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 52 | Всього зіграно: 14,036,921 | Зараз онлайн: 3 | Загальна кількість flash ігор: 2,333 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

RPG та Стратегії Ігри Онлайн

Герої Мангари Герої Мангари
Нова онлайн гра в стилі оборона башти (tower defense) яка поєднує в собі стратегію та елементи РПГ. Ви можете підвищувати майстерність ваших героїв, пережити їхні пригоди по землях Манагри і перемогти ворожі війська, щоб повернути мир на цих землях.
Герої Фавела Герої Фавела
Війна з мафією почалася ... Ви повинні захистити вашу територію від банди, яка намагається її захопити. Використовуйте мишу для гри. Оригінальна назва гри: Favela Heroes.
Довгий шлях ковбоя Довгий шлях ковбоя
Приголомшлива стратегія, в яку доведеться грати онлайн цілий день! Отже, ти - ковбой, якому належить пройти весь Дикий Захід та супроводжувати стадо корів, оберігаючи їх від нападу лиходіїв. Розставляй ковбоїв та бийся з ворогом на нашому сайті Puppo.com.ua, заробляй гроші для купівлі худоби, поліпшення власної зброї та своїх прихильників.
Дороги Риму 2 Дороги Риму 2
Вирішуйте складні завдання та долайте небезпечні перешкоди в новій захоплюючій онлайн грі - Дороги Риму 2, яка вдало поєднує в собі стратегію з елементами управління! Цезар, правитель Риму, був отруєний, і Ваше завдання вибрати свій шлях, будувати дороги, робити подарунки та підношення на вівтар богів щоб допомогти Вікторіусу знайти чарівне зілля, яке врятує життя Цезаря.
Еволюція війни Еволюція війни
Дві сім'ї жили на лівому березі річки Зіп. Але сім'ї, які жили на правому березі річки вирішили захопити протилежний берег та почали знищувати їх башти. Війна почалася, і тепер ці сім'ї - вороги.
Елітний Лицар Елітний Лицар
Як хоробрий лицар, ви просто зобов'язані відобразити ворожу хвилю що складається з 50 орків, огрів та інших страшних істот щоб захистити форт. Будуйте огородження, зміцнюйте свої позиції, збирайте зброю і т.д. Оригінальна назва гри: Knight Elite.
Енола: Початок Енола: Початок
Захоплююча покрокова онлайн гра РПГ, яка відправляє гравців в епічну подорож до світу Енола. Вам належить битися з різноманітними дикунами та їх ватажками на 16 унікальних рівнях. Збирайте матеріали для створення нових видів зброї, щоб провести безліч руйнівних та магічних атак.
Ера замків Ера замків
На кожному етапі свої завдання - будувати замок, збільшувати населення, здобувати ресурси. Оригінальна назва гри: Age Of Castles.
Живий захист Живий захист
Старі та дуже міцні дерева з метою оборони кинули потужні закляття проти духів стихії! Управління цією онлайн грою-стратегією здійснюється за допомогою мишки.
Захист пагорба Захист пагорба
Стратегічна гра часів феодального ладу з різними варіантами. Управління грою: мишка. Оригінальна назва гри: Hill Of Defend.